Podróż astralna jest stanem świadomości, kiedy osoba może czuć się z dala od ciała fizycznego. Psychics zapewnia, że ​​każdy może nauczyć się poruszać w różnych płaszczyznach, ponieważ to zadanie nie jest trudne.

Astral Travel at Home

Istnieje kilka sposobów na opuszczenie ciała fizycznego. Najprostszym i najbardziej dostępnym dla każdego jest opcja podróżowania astralnego we śnie. Wynika to z faktu, że sny są już naturalnym podziałem duszy i ciała. Aby opanować i kontrolować podróże astralne we śnie, musisz najpierw opanować technikę świadome śnienie , gdy dana osoba zdaje sobie sprawę, że śpi i może zmienić bieżące wydarzenia.

Specjaliści od okultyzmu mówią, że marzenia, których człowiek nie pamięta, są niekontrolowanymi podróżami astralnymi. Dlatego musisz nauczyć się pamiętać sny, a następnie kontrolować je. Trzeba zacząć od tego, że łatwo jest "przylgnąć" do snów. Zgodnie z istniejącymi informacjami, każda osoba ma okresowo marzenie, w którym może poczuć siebie. W tym celu warto narysować uwaga na w sprawie wydarzeń, własnego głosu, zachowania, w ogólności, trzeba znaleźć fakty, które potwierdzą, że to nie jest rzeczywistość, ale sen. Następnym krokiem jest zapewnienie sobie instalacji, aby zapamiętać to, co widzieliście. Możesz najpierw spisać sny natychmiast po przebudzeniu, ale później zapamiętasz to na maszynie. Celem takich praktyk jest nauczenie się kierować snu na pożądaną stronę, podróżując do innych światów, epok, przestrzeni itp. Aby osiągnąć ten wynik, potrzeba dużo czasu i wysiłku, ale tylko regularna praktyka pozwoli ci nauczyć się, jak opuścić ciało.

podróż astralna we śnie

Niebezpieczeństwo podróży astralnych

Nie można nie zrozumieć tego ważnego tematu, ponieważ wyjścia z ciała mogą powodować różne problemy. Przede wszystkim dotyczy to różnych esencji astralnych, które mogą nie tylko zaszkodzić duszy, ale także przywiązać się do niej. Następnie osoba czuje obecność kogoś w pobliżu. Wszystko to w końcu może powodować różne choroby i problemy, a esencja może być nasycona ludzką energią.

Wiele osób jest zainteresowanych opinią Kościoła na temat podróży astralnych. Nie ma konkretnych wypowiedzi duchownych na ten temat, ale w historii Kościoła katolickiego jest wiele opowieści o podróżach astralnych.