Warto zauważyć, że aby nauczyć się białej magii konieczne jest stworzenie dla siebie kursu od zera do uzyskania niezbędnych umiejętności i wiedzy związanej z określaniem negatywnej informacji, jej usuwania, tworzenia ochrony, ładowania amuletów i talizmanów. Musisz także zanurzyć się w świecie numerologii, technik, które wprowadzają ludzi w stan hipnozy i transu i uczą się technik zaklęć miłosnych.

Biała magia Privorota

Do magicznych narzędzi białej magii należą: konspiracje, modlitwy, najlżejsze uczucia, a przede wszystkim miłość. Jeśli planujesz zrobić samokształcenie białej magii, musisz pamiętać, że w nakładającym się prywatnym koncercie nie będzie żadnych negatywnych konsekwencji, jeśli nakłada się tylko na najlżejsze uczucia.

Na przykład, jeśli chcesz mieć magiczny wpływ na swojego kochanka, praktyczna biała magia zdecydowanie zaleca wykonywanie rytuału tylko wtedy, gdy nie doświadczasz żadnych egoistycznych aspiracji dla tej osoby. W myśli nie powinno być intencji wyrządzenia mu krzywdy ani zmuszania go do zrobienia czegoś, co przeczy woli młodego człowieka.

Szkoła białej magii radzi, by zaklęcie zaklęcia opierać się na modlitwach, konspiracjach, a jedynie kontaktować się z boskimi siłami. Nie bój się, jeśli nie jesteś ochrzczony. Jeśli dążysz do czynienia dobra, dziel się swoimi lekkimi uczuciami, to nie będzie z tego żadnych negatywnych konsekwencji.

Jak nauczyć się wyczarować białą magię?

Nauczanie białego czarów wymaga użycia nabytej wiedzy, która obejmuje szeroki zakres. Wymaga również codziennych ćwiczeń, które mogą pomóc w zdobyciu niezbędnych umiejętności praktycznych. Zanim zagłębimy się w rytuały białej magii, zaopatrzmy się w silne pragnienie, cierpliwość i wiarę, praktyczna biała magia że pomimo niepowodzeń osiągniesz to, czego chcesz.

Nie będzie zbędnym zauważać, że wszyscy okultyści powinni uczyć się podstaw białej magii, nawet jeśli w przyszłości planują studiować w innym kierunku. Biała magia odnosi się do metody samodoskonalenie , dlatego zawsze staraj się poprawić swoją koncentrację. Nie zapomnij medytować, pomoże ci w przyszłości łatwo wejść w stan transu i hipnozy.

Pamiętaj, że nauka magii białego świata jest kluczem do późniejszego skutecznego zdobywania niezbędnych praktyk i umiejętności.