Astaroth po raz pierwszy wspomniano w Lemegeton, który jest również nazywany Małym Kluczem Salomona. Nazywa się on władcą czterdziestu legionów piekielnych duchów, jednym z władców podziemia, który może ujawnić osobie wszystkie tajemnice, dać władzę nad wężami, wielką wiedzę, ale cena za to jest zbyt wysoka.

Kim jest Astaroth?

Astaroth jest jednym z najwyższych demonów w hierarchii piekła, księcia 8. rzędu demonów, którzy prowadzą ludzi do depresji. Potrafi dać dar niewidzialności, nauczyć się komunikować z gadami, otwierać miejsce skarbu. Uważa się, że jest to reprezentacja bardziej piekielnych istot piekła, w czasach starożytnych była nawet malowana książką o wolnej wiedzy. Titulov ma wiele, najbardziej znanych:

 1. Członek rycerstwa latania.
 2. Wielki książę.
 3. Główny skarbnik piekła.
 4. Władca Transmutacji.
 5. Patron Słońca.

Broń się przed demonem tylko specjalnym pierścieniem. Wygląd Duke'a został opisany na różne sposoby:

 1. Brzydki anioł śmierci na smoku.
 2. Przystojny młody człowiek ze skrzydłami anioła.
 3. Chudy mężczyzna ze smoczymi skrzydłami i pierzastymi kończynami, z wężem w dłoni. Jeździ bestią, która wygląda jak wilk lub pies, ale z gadzim ogonem.
 4. Człowiek z głową osła i książką w dłoniach.
astarot

Astaroth - demonologia

Astaroth - niezwykły demon, informacja została zachowana, podobno powiedział magom, jak wydalić się z ludzi, za co uważano go za patrona Świętej Inkwizycji. W starożytnych książkach przechowywano informacje: Astaroth często pojawiał się w miesiącach obsesji we Francji, przenosząc się do zakonnic. Czcił nawet kochankę króla Madame de Motespan, przynosząc ludzkie ofiary.

Jest wymieniony w "Doktor Faust". Ciekawy jest moment, w którym Bułhakow pierwotnie planował nazwać głównego demona tej książki, nie przez Wolanda, ale przez Astarotha. Wielu średniowiecznych i współczesnych demonologów uważało, że demony Astaroth i Astarte były mężem i żoną. Ale badacze opowieści Starego Testamentu doszli do wniosku, że ta bogini Sumerów jest żoną Szatan .

Drukuj Astaroth

Jak głosi legenda, królowi Salomonowi udało się uwięzić 72 demony w słoju i zamknąć je swoim pierścieniem. Kiedy kapłani babilońscy uwolnili uwięzionych ludzi, byli zmuszeni stworzyć jak najwięcej małych pieczęci, aby pokonać siły zła. Istnieje wersja Astaroth - symbol podobny do egipskiego Ankh, który oznacza:

 1. Pentagram z kropkami to miejsce, w którym energia płynie ze wszystkich silnych miejsc na ziemi.
 2. Punkty to tereny położone wzdłuż pięciu dróg.
 3. Pionowe drążki to kolumny siły.
 4. Znak służy do przyrostu, energia pochodzi z dołu.
druk astarte

Jak zadzwonić do Astaroth?

Demonologowie są pewni, że wszystkie demony wspomniane w Lemegeton są nazywane tylko specjalnym amuletem - Lamenem. Wyzwanie Astaroth będzie działać, jeśli masz metalowy znaczek na szyi. Trzymaj to przed twarzą, aby uchronić się przed straszliwym oddechem jednego z władców piekła i przeczytać zaklęcie. Istnieje kilka zasad wywoływania demona Astarotha:

 1. Za urodziny księcia uważa się środę, więc ceremonia powinna się odbyć tylko tego dnia.
 2. Pod żadnym pozorem nie można podejść do Astarot.
 3. Mag musi założyć luźną koszulę na swoje nagie ciało, usunąć wszystkie ozdoby.
 4. Usuń wszystkie zwierzęta z wyjątkiem węży. Ten ostatni może nawet pomóc zdobyć łaskę demona.
call of astaroth

Zaklęcie Astarotha

Odwołanie Astaroth, sprawa jest niezwykle niebezpieczna, ponieważ nawet próba jest uważana za podpisanie traktatu z demonem. Tylko bardzo potężni magowie mogą rzucić zaklęcie. Celem zaproszenia powinno być udzielenie odpowiedzi na trzy ważne pytania. Najważniejsze jest, aby sformułować je w inteligentny sposób, głupota może złościć Diuka. Aby rzucić wyzwanie demonowi Astarothowi, nie każdy miał odwagę, ponieważ konieczne jest przestrzeganie kilku ważnych warunków:

 1. Miejscem ceremonii jest po prostu stary cmentarz.
 2. Zachowaj posterunek przez dziewięć dni, odwiedź kąpiel.
 3. Droga do cmentarza powinna być właściwie wybrana. Jeśli przygotowałeś pytanie o pieniądze - idź w lewo, o miłość - bezpośrednio, o zdrowie i godzinę śmierci - po prawej.
 4. Przejdź przez 13 grobów, wokół ostatniego - aby okrążyć pierścień.
 5. Wezwij demona (powtarzając zaklęcie) i komunikuj się z nim tylko wtedy, gdy stoisz w środku kręgu.
 6. Aby pokonać lęk z góry, słaby duch Astarot zrozumie i bez odpowiedzi na pytania.