Zegarki Armani to idealne połączenie włoskiego wzornictwa i szwajcarskiej jakości. Są rozpoznawalne na całym świecie dzięki stylowej tarczy z długimi i cienkimi dłońmi. Są eleganckie i jednocześnie proste, podobnie jak wszystkie drogie klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody.

Giorgio Armani założył firmę w 1973 roku i stopniowo dodawał kilka wytwórni, z których najbardziej znanymi są Emporio Armani i Armani Exchange. Nie sposób nie docenić wyrafinowanej elegancji, stylu, praktyczności i adekwatności modeli.

Emporio Armani Watches

Styl zegarka Emporio Armani jest niekwestionowanym liderem branży modowej. Łączyły one prostotę i elegancję. Istnieje kilka kolekcji takich zegarków:

  1. Ladies - seria dla kobiet. Piękny i stylowy. Mają stalową bransoletę, stalową kopertę, surową czarną tarczę z rzymskimi oznaczeniami. Uosobienie powściągliwej elegancji dla kobiety biznesu. Są w stanie nie tylko powiedzieć, która jest godzina, ale także podkreślić status i styl właściciela.
  2. Moda - stylowy zegarek. Szczególnie zaczarowana gra w kryształy na obudowie, wraz z grą z tarczą z masy perłowej. Zegarki te są odpowiednie dla kobiet, które znają swoją wartość.
  3. Classic - seria dla fanów klasycznego kształtu tarczy i skórzanego paska. Zegarek harmonijnie wygląda na ręce kobiety biznesu, a także dziewczyny, które wolą styl casual. Na wszystkich zegarkach jest stylizowana marka orzeł Armani.
  4. Seria sportowa - zegarki przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy kochają ruch i sport. Są specjalnie wykonane z wysokim stopniem wodoodporności, chronografem, a bransoletka wykonana jest z gumy.
  5. Zegarek Armani Led nadaje się również dla miłośników stylu sportowego i młodości. Projekt tego zegarka to ścisły minimalizm. Nie mają nic zbędnego, tylko zwięzłość, elegancję i wygodę. Ta opcja spodoba się tym, którzy nie chcą mieć tradycyjnego mechanicznego zegarka.

Zegarki damskie Armani przeznaczone są dla odnoszącej sukcesy i eleganckiej kobiety. Nie mają ekstrawagancji metalu i błyszczących wydruków - wszystko odbywa się w powściągliwym stylu. Tutaj tylko szlachetne złoto i masa perłowa. Być może dlatego nigdy nie przechodzi moda, a zainteresowanie nimi nigdy nie ustaje. Tylko niektóre damskie zegarki Armani są ozdobione logo marki z kryształów Swarovskiego.

Zegarek na wymianę Armani

Zegarki damskie Armani z tej serii przeznaczone są dla młodych ludzi. Są jasne, stylowe i trochę lekkomyślne. Są zadowoleni z wyboru wielu celebrytów.

Trzeba powiedzieć, że wśród płci męskiej są one również bardzo popularne ze względu na połączenie prostych linii i niestandardowego projektu.

Zegarki Armani są bardzo wygodne i praktyczne. Są zawsze wykonane z dobrego i wysokiej jakości materiału. Zmienił kolor takich godzin. Kolekcja Color Time obejmuje modele pomarańczowo-czerwone, niebieskie i brązowe.

Zegarek Armani Ceramica

Ceramika dopiero niedawno zaczęła być wykorzystywana w produkcji zegarków, ale już zdobyła fanów. W końcu ten materiał jest odporny na zarysowania, a zegarek jest znacznie lżejszy i mocniejszy niż tytan i złoto.

Zegarki Armani Ceramics prezentowane są w dwóch wersjach - męskiej i damskiej. Łączą biały kolor, zwięzłość. Pasują do każdego stylu ubioru. Dlatego dziewczyna może zmienić ubrania biurowe na wieczorową, ale jednocześnie nie zdejmować zegarka. Wyglądają bardzo harmonijnie i można je łatwo nosić każdego dnia. W kolekcji Armani jest też zegarek unisex. Są odpowiednie dla fanów tego stylu i wszechstronnych osobowości.

Pasek na rękę Armani

Paski do zegarków to:

  • skóra;
  • ceramiczny;
  • tytan;
  • metal.

Niektóre modele zegarków przyciągają uwagę jasnym, wykonanym ze skóry strusia, paskiem z aplikacjami.

Armani zegarki 1Armani Watch 2Armani Watch 3
Armani Watch 4Armani Watch 5Armani Watch 6
Armani Watch 7Armani Watch 8Armani Watch 9