To nie przypadek, że zegarki bransoletek stały się ostatnio szczególnie popularne. Faktem jest, że nowoczesne kobiety, aktywne i energiczne, chcą mieć czas na pracę każdego dnia, komunikować się ze znajomymi, dobrze się bawić. Aby wracać do domu i zmieniać ubrania, czasami podnosić akcesoria, po prostu nie masz czasu, więc musisz "wykręcić się" i uzupełnić kokardki uniwersalnymi akcesoriami.

Oglądaj w formie bransoletki - piękna i funkcjonalności

Prawie nikt nie będzie twierdził, że bransoletka jest kobiecą sztuczką, która pasuje do absolutnie wszystkich przedstawicieli pięknej połowy ludzkości, a wraz z zegarem akcesorium staje się również niezbędnym gadżetem. Ponadto istnieją zegarki na rękę - bransoletki i inne zalety:

 • Można je nosić z innymi bransoletkami, a to połączenie jest nawet mile widziane przez stylistów i projektantów;
 • Wyglądają stylowo i, w zależności od materiału i modelu, są w harmonii z ubraniami o różnych stylach;
 • Dzięki temu atrybutowi nie tylko dobrze wyglądasz, ale nie wyszukujesz stale w portfelu telefonu, aby dowiedzieć się, która jest godzina.
Aktualne modele

Różnice w sposobie, w jaki Twój zegarek bransoletkowy może wyglądać bardzo:

 1. Zegarek bransoletkowy w stylu Pandory przyciągnie eleganckie kobiety ceniące klasykę, wyrafinowanie, oryginalność, miłość do zagadki obrazu. Zegarek-bransoletka wykonany z koralików lub amuletów przyciąga uwagę swoją wyjątkowością, a także faktem, że przenosi informacje o swoim właścicielu.
 2. Elektroniczne zegarki - bransoletki, raczej jak młodzi ludzie, a także dziewczęta, lubiące sporty - dzięki nim jest wygodne i niezawodne nawet na wejście na Mount Everest. Zegarki sportowe zegarki są bardziej masywne niż wszystkie inne opcje, ale większość z nich nie zawiedzie Cię, gdy temperatura spadnie, a dokładny czas pokaże Ci pod wodą.
 3. Zegarek-bransoletka węża to wybór wyrafinowanych natur, grawitujących do retro-obrazów, które mają delikatny smak i oczywiście nie zapominaj, że taki dodatek może być noszony przez dziewczyny z pięknymi cieniutkimi dłońmi, nadgarstkami i palcami;
 4. Zegarek z gumową bransoletką jest również wariantem młodzieżowym, który idealnie dopełni strój plażowy, a dżinsy i T-shirt będą odpowiednie do oglądania.
 5. Zegarki skórzane zegarki wyglądają elegancko i skromnie w tym samym czasie. Wolą dziewczyny, które lubią porządek, dokładność.
 6. Model z bransoletką do zegarków wybierane jest przez pewne siebie, mocne damy, a także tych, którzy szanują codzienność, styl uliczny.

Zegarki damskie na twardej bransoletce są często wykonane z metali szlachetnych i półszlachetnych, dzięki czemu mogą również informować o pewnym statusie.

Jak iz czym założyć bransoletki?

Tak więc połączenie bransoletki z zegarkiem jest modne, dlatego jest to wygodne, dlatego warto uzupełnić swoją biżuterię dodatkami, ale najpierw musisz zapoznać się z zasadami noszenia atrybutu:

 1. Jeśli masz masywną rękę, kup duży zegarek z kwadratową, prostokątną lub diamentową tarczą.
 2. Zegarek z bransoletą łańcuchową zmieści delikatne dłonie.
 3. Dziewczyny o długich arystokratycznych palcach mogą sobie pozwolić na nieregularny kształt zegarka-zegarka.
 4. Dopasuj grubość bransoletki i nadgarstka: na cienkim miniaturowym zegarku wygląda świetnie i na odwrót.
 5. Bransoleta zegarka powinna swobodnie siadać na rączce, opaść maksymalnie na nadgarstek.

Modele wykonane z metalu, z kamieniami i kryształami będą skutecznie uzupełniać klasyczny garnitur i suknia wieczorowa wisiorki świetnie nadają się na przyjęcie koktajlowe, chronografy na dzioby awangardowe, skórzane - na etniczne. A możliwość ich połączenia otwiera drzwi do świata fantazji i niepowtarzalnych obrazów.

zegarek bransoletka1zegarek bransoletka2zegarek bransoletka3
bransoletka watch4zegarek bransoletka5bransoletka watch6
zegarek bransoletka7bransoletka watch8bransoletka watch9