Antywarowe pończochy powstały w odległym XVII wieku i są popularne do dziś. Eksperci są zdania, że ​​jeśli będziesz nosić ten element garderoby w sposób ciągły, nie zapominając o przebiegu pobierania winiarzy i niezbędnych ćwiczeniach, możesz całkowicie pozbyć się żylaków.

Kompresyjne pończochy przeciwżylakowe

Wykonane są z dzianin kompresyjnych i mają wyłącznie cel medyczny. Te pończochy są w stanie wspierać naczynia, nie pozwalając na ich rozciąganie. Należy zauważyć, że do tej pory pończochy antivarikoznye są uznawane za jedną z najbardziej skutecznych metod zwalczania i zapobiegania tej chorobie.

Oprócz tego, specjalnie stworzona dzianina zapobiega pojawianiu się skrzepów krwi, ma pozytywny wpływ na metabolizm.

W niektórych krajach pończochy uciskowe dziewczynki rodzą się w wieku 18 lat. Należy zauważyć, że po osiągnięciu dorosłości nie muszą wykonywać zabiegów chirurgicznych w celu wyeliminowania negatywnego wpływu niewydolności na warianty.

Pończochy przeciwwodne dla kobiet w ciąży

W tym okresie troska o własne i zdrowie dziecka dla przyszłej matki staje się pierwszym miejscem. Sugeruje to, że najbezpieczniejszym sposobem na powstrzymanie postępującego rozwoju choroby jest stosowanie żylaków.

W trzecim trymestrze ciąży maksymalne obciążenie obserwuje się w obszarze kostki i łydki. Pończochy przeciwwodne dla pracy i podczas ciąży są w stanie zapewnić maksymalną kompresję dla tych obszarów.

Jednak przed zakupem tych ubrań należy uważnie przeczytać porady dotyczące jej wyboru.

Jak wybrać pończochy przeciwżylakowe?

pończochy przeciwwodne10

Powyższa tabela powie Ci, jak nie popełnić błędu i prawidłowo wybrać rozmiar przeciwżylakowych pończoch. Wszystko, co niezbędne do tego - w domu dokonaj pomiarów stóp. Przede wszystkim jest to obwód podudzia nad kostką. Warto pamiętać o wielkości obwodu uda (miara 25 cm od kolana, jeśli średnia wysokość, aw przypadku wysokiego - 30 cm).

Ponadto ważne jest, aby znać wielkość golonki, zarówno w części szerokiej, jak i pod kolanem. Zaleca się również zmierzyć długość od kolana do stopy.

zasłony przeciwwodne1pończochy przeciwwodne 2pończochy przeciwwodne 3
pończochy przeciwwirusowe4antivarik pończochy5antivarik pończochy6
antivarik pończochy7pończochy przeciwwirusowe8antivarik pończochy9