Dla fanów rozrywki i zajęć na świeżym powietrzu w Dżakarta Park Ankol Dreamland jest otwarty. Jest to największy w Indonezja . Ten park obejmuje wiele hotele i restauracje, atrakcje rozrywkowe i Plaże .

Co jest interesujące w parku?

Ankol Dreamland została otwarta w odległym 1918 roku. Od tego czasu odwiedzający stają się coraz bardziej. Lubię odwiedzać zarówno dorosłych, jak i dzieci, zwłaszcza, że ​​dużo wczasowiczów przyjeżdża w weekendy i później wakacje Co przyciąga Anchor Dreamland lub, jak to się nazywa, indonezyjski Disneyland?

 1. Świat fantazji to tematyczna strefa atrakcji. Wśród nich są takie:
  • Atak meteorytów;
  • Gwiezdne wojny;
  • Zejście w dół Niagara;
  • Legenda o przyszłości;
  • Tornado;
  • Diabelski młyn;
  • Kolejka górska.

  W weekendy odbywają się przedstawienia cyrkowe i pokazy kostiumowe.

 2. Аттракционы в парке
 3. Park wodny to ogromna sztuczna Atlantyda. W kilku basenach budowane są zjeżdżalnie wodne, a także sztuczna rzeka o długości 350 m. Sztuczne bystrza i fale podkreślają "naturalność" wszystkiego, co się dzieje.
 4. Аквапарк
 5. Oceanarium znajduje się obok parku wodnego. To największy świat morski w Azji. Jest zamieszkana przez ponad 4000 mieszkańców łodzi podwodnych. Goście są prowadzeni przez 80-metrowy tunel, w którym można zapoznać się z mieszkańcami akwariów słodkowodnych i morskich. Pokaz z udziałem fok, lwów i delfinów nie pozostawi nikogo obojętnym.
 6. Океанариум
 7. Miłośnicy wieczornej rozrywki mogą przyjechać do Ankole Dreamland i odwiedzić klub bowlingowy, kina, bary i spa, spędzić miło czas w restauracjach i klubach nocnych oraz wziąć udział w koncercie.
 8. Боулинг-клуб
 9. Zakupy to kolejna atrakcja w Anchor Dreamland. Zagraniczni zwiedzający mogą odwiedzić liczne sklepy lub odwiedzić słynny targ dzieł sztuki Pasar Sen. Jest to centrum rzemiosła, w którym spotykają się różni mistrzowie i wymieniają doświadczenia. Odwiedzający otrzymują tutaj obrazy i pamiątki, rzemiosło wykonane z drewna, kamienia, tkaniny. Różne kolektywy sztuki ludowej dają tutaj koncerty.
 10. Арт-базар Pasar Sen
 11. Podwieszana kolejka linowa - z przyczepy można podziwiać piękne panoramiczne widoki Dżakarty i zatoki morskiej. Stąd widać stolicę plaży, której długość wynosi 2 km. Na molo, katamarany i jachty, żaglowce i łodzie motorowe kołyszą się na falach.
Канатная дорога

Jak dostać się do Anchor Dreamland?

Najlepsze transport , która zaprowadzi cię do tego parku, będzie taksówka lub wynajęty samochód. Przybywając w Dżakarcie, w lotnisko możesz korzystać z usług takich przewoźników jak Tiara Express, Blue Bird, Hertz, Avis. Korzystanie z autobusów tutaj nie jest zalecane, szczególnie dla tych, którzy przyjechali z dziećmi lub turyści w podeszłym wieku.