Amerykańskie filmy o szkole i młodzieży Większość osób w wieku szkolnym ma wiele wspomnień. W tej chwili dzieje się wiele zabawnych sytuacji, powstają przyjazne relacje. W ciągu tych lat chłopcy odczuwają pierwszą miłość i żywe emocje z nią związane. Filmy o nastoletnich Amerykanach dotyczące szkoły lubią oglądać nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Każdy lubi oglądać chłopaków z innego kraju, śmiać się z niedorzecznych okoliczności i przeżywać burzę uczuć, bez których wiek szkolny nie wystarczy. Lista filmów pomoże Ci wybrać odpowiedni obraz do oglądania.

Komedia Amerykańskie filmy o szkole i miłości nastolatków

Film o dzieciach w wieku szkolnym kręcony jest w różnych gatunkach. Wiele jak komedia, ponieważ takie zdjęcia pozwalają ci spędzać wolny czas i swobodnie. Możesz wymienić kilka filmów, ale ich lista jest nieskończona:

 1. "Mean Girls" (2000). Film o dziewczynie, która większość życia spędziła w Afryce i o problemach, z jakimi musiała się zmierzyć, gdy zaczęła uczyć się w szkole. Ponadto bohaterka zakochała się w facecie swojej nowej dziewczyny, która jest popularną dziewczyną w szkole.
 2. "Graduation" (2011). Amerykańskie filmy o nastolatkach, szkole i imprezie dyplomowej są bardzo popularne, co jest ważnym wydarzeniem dla wielu dzieci. Obraz przygotowania do tej piłki, o miłości i emocjach, o problemach, z którymi borykają się uczniowie.
 3. "Macho i Botan" (2012). Komedia o dwóch agentach, którzy pracują pod przykrywką w zwykłej szkole. Faceci tak przyzwyczajają się do roli uczniów, że prawie zapominają o prawdziwym celu wizyty w placówce edukacyjnej.
 4. "Die, Joe Tucker" (2006). Film o tym, jak 3 dziewczyny dowiadują się, że spotykają się z jednym facetem. Uczennice nie mogą wybaczyć temu przystojnemu mężczyźnie i sportowcowi, więc wymyślają specjalną zemstę.

Dramatyczne filmy o nastolatkach w amerykańskich szkołach

Niektóre filmy doskonale pokazują pewne problemy i głębię doświadczenia. W takich obrazach można zobaczyć siebie z zewnątrz, myśleć o zachowaniu i myślach. Ponieważ dużo dramatyczne ciekawe filmy o młodzieży w amerykańskich szkołach, która pomoże w kształtowaniu światopoglądu i ocenie sytuacji:

 1. "Pif-paf - nie żyjesz" (2002). Film opowiada o nastolacie o złożonym charakterze, któremu wszyscy są traktowani z obawą i podejrzliwością. Tylko jeden z nauczycieli jest gotowy wspierać faceta, oferując mu rolę w szkolnej grze.
 2. "The Invisible Side" (2009). Fabuła opiera się na prawdziwej historii faceta, który stracił dom i został zajęty przez jedną rodzinę. W rezultacie, pokonując przeszkody i trudności, odnosi sukcesy w sporcie.

Te filmy będą również interesujące do obejrzenia:

 • "Papież ma ponownie 17 lat" (2009);
 • Amerykańskie filmy o nastoletniej szkole i miłości "American Pie" (1999);
 • "Otora" (2008);
 • "Buntarka" (2012);
 • "Przez soczewkę" (2008);
 • "Doskonały uczeń łatwych zachowań" (2010);
 • "Kit" (2008);
 • "Big fat kłamca" (2002);
 • "Po raz pierwszy" (2013);
 • "Yama" (2001).