Amerykańskie komedie o nastolatkach Coroczna kinematografia Stanów Zjednoczonych produkuje ogromną liczbę filmów, z których większość to gatunek komedia. Ktoś lubi te filmy, inne nie, ale praktycznie nikogo nie pozostawiają obojętnym. Szczególnie popularny wśród filmów z gatunku komedii historii o nastolatkach.

To młodzi ludzie i dziewczęta, którzy uczą się w szkole średniej lub na studiach, stają się głównymi bohaterami amerykańskich komedii nastolatków. Zawsze interesujące jest obserwowanie, jak młodzi ludzie próbują budować swoje pierwsze relacje miłosne, utrzymywać przyjaźń i zacząć dorosłe życie.

W tym artykule przedstawiamy listę najlepszych amerykańskich komedii o nastolatkach, które pozwolą Ci spędzić wolny wieczór z przyjaciółmi lub z rodziną.

Najlepsze amerykańskie komedie o nastolatkach

Aby z zainteresowaniem obserwować życie amerykańskich nastolatków i śmiać się serdecznie, zorganizuj sobie widok jeden z następujących filmów:

 1. "Doskonałe zachowanie", 2010. Główna bohaterka tego filmu - młoda dziewczyna Olive - bierze udział w niezwykle delikatnej sytuacji. Ktoś zaczął plotkować, że straciła niewinność w szkole z obyczajami purytańskimi. Tymczasem dziewczyna z łatwością odnajduje siłę, by zmienić wstyd w godność i staje się niezwykle popularna wśród rówieśników.
 2. "Shorty", 2012. Historia nastoletniej dziewczyny, która nagle traci swojego młodszego brata i jedzie do Halloween całą noc, aby go szukać. I pomaga jej w tym młodym mężczyźnie, w którym jest niezwykle zakochana.
 3. "The Last Bell", 2012. Ta ciekawa i pouczająca komedia opowiada o tym, jak trzej nastoletni przyjaciele zbieg okoliczności okoliczności zmuszeni są do tymczasowego wykonywania obowiązków dorosłych - do zarządzania pubem. Faceci to prawdziwi próżniacy i zatwardziali chuligani, więc starają się czerpać zyski z biznesu, do którego są przypisani w dowolny możliwy sposób, na przykład zamieniają pub w bar ze striptizem lub organizują w nim nielegalny klub, który sprzedaje silne napoje alkoholowe dzieciom i młodzieży.
 4. "Michael Jackson", 2014. Rodzice bohatera tego filmu idą w długą podróż. Nastolatek natychmiast zaprasza do domu znajomą dziewczynę i planuje "oderwać się" w pełni. Jakie jest jego zdziwienie i niezadowolenie, gdy zamiast dziewczyny firma składa się z jego młodszego brata - żarliwego wielbiciela twórczości Michaela Jacksona i starszego dziadka.
 5. "Szczególnie niebezpieczny", 2015. Główny bohater tego zdjęcia - szesnastoletnia Megan - niezwykle silna dziewczyna z super umiejętnościami. Jest świetnym karate, zawsze strzela bez pudła i może z łatwością zneutralizować uzbrojonego mężczyznę w każdym wieku.
 6. Mimo to młoda dama marzy przynajmniej o tymczasowym życiu jako zwykły amerykański nastolatek, ucząc się w szkole, spotykając się z przyjaciółmi i uczestnicząc w zajęciach rekreacyjnych. Życie daje jej taką szansę, ale Megan jest zszokowana - nie spodziewała się, że w typowej amerykańskiej szkole może być jeszcze bardziej niebezpieczna niż misja specjalna.

Ponadto na uwagę zasługują inne amerykańskie komedie o miłości, szkole i nastolatkach wymienione na poniższej liście:

 • Amerykańskie komedie o nastolatkach i miłości "Rodzicielski chaos", 2012;
 • "Nouba", 2012;
 • "Po raz pierwszy", 2012;
 • "Dwadzieścia jeden i więcej", 2013;
 • "Playing the Doctor", 2014;
 • "Malek 3: Nauka latania", 2014;
 • "The simpleton", 2015;
 • "Śmiertelny orgazm", 2015;
 • Monsterville, 2015.