Co zobaczyć nastolatka Bardzo ważne jest, aby prawidłowo określić, co może oglądać nastolatek, a co należy wyłączyć w przypadku innych kredytów filmowych Rzeczywiście, często z obrazów dojrzewających chłopcy i dziewczęta czerpią swoje pomysły na temat świata, uczą się o uczuciach i emocjach, uczą się odróżniać dobro od zła na przykładzie różnych codziennych sytuacji. Dlatego pytanie, co zobaczyć współczesnego nastolatka zawsze będzie istotne.

Filmy dla nastolatków

W fabryce marzeń dziesiątki filmów są kręcone co roku dla młodej publiczności. Z tego powodu poruszanie się po różnych produkcjach filmowych nie jest łatwe. Zastanów się, co jest polecane do oglądania filmów dla nastolatków:

 1. Twilight (2008) to niezwykle piękna opowieść o miłości zwykłej dziewczyny i wampira oraz trudnościach, jakie muszą pokonać, aby być razem.
 2. "Rebel" (2006) - film z pewnością ucieszy nastolatków, którzy często protestują przeciwko ogólnie akceptowanym dogmatom i stereotypom.
 3. "Igrzyska śmierci" (2012) - tutaj fantastyczny wątek umiejętnie łączy się z uwagą na problemy psychologiczne młodszego pokolenia i formułowaniem "wiecznych" pytań.
 4. "Zwycięzca łatwej cnoty" (2010) - jeśli szukasz tego, co warte jest oglądania nastolatka - ten film zasługuje na uwagę, ponieważ uczy nie polegania na opinii publicznej i nie bój się wyróżnij się z tłumu .
 5. "Graduation" (2014) - film rzuca dobre pomysły, jak fajnie jest świętować to niezapomniane wydarzenie.

Komedia nastolatków

Gdy chcesz się zrelaksować i się śmiać, spójrz na poniższą listę, aby zobaczyć, co można zobaczyć w komediach dla nastolatków:

 1. "Papież ma ponownie 17 lat" (2009) - ten obraz pokazuje, że wzajemne zrozumienie między pokoleniami jest możliwe, zwłaszcza jeśli ojciec stał się w tym samym wieku co jego własne dzieci.
 2. "Thunderbolt" (2012) - film opowiada o wartości życia i jak uniknąć błędów w komedii.
 3. "Last Call" (2012) - z tym filmem Twoje dziecko będzie nie tylko śmiać się, ale także nauczyć się samodzielnego podejmowania decyzji.
 4. "Król stron" (2001) - dowiesz się, do czego może doprowadzić nieograniczona miłość do przyjemności i nieodpowiedzialności.

Nastolatek kreskówki

Nawet jeśli dorosłe dziecko uważa się za dorosłego, z przyjemnością dowie się, co można zobaczyć w kreskówkach dla nastolatków:

 1. "Puzzle" (2015) to świetny rysunek o draniu, który często pojawia się w umysłach nastolatków.
 2. "Trzej bohaterowie: ruch rycerza" (2015) - komiks opowiada o przyjaźni, zdradzie i wzajemnej pomocy.
 3. "City of Heroes" (2014) - każdy nastolatek będzie chciał poczuć się w miejscu bohatera, który stworzył robota Supermana.
 4. "House" (2015) - twoje dziecko nauczy się z tego filmu o konsekwencjach inwazji kosmitów na naszą planetę.

Programy telewizyjne dla nastolatków

Co oglądać z filmów dla nastolatków

Wybór programów telewizyjnych dla nastolatków jest trudny, ale zalecamy następujące czynności:

 1. "Classroom School" (2013) - cykl o codziennym życiu zwykłej szkoły i relacjach między uczniami szkół średnich.
 2. "Setki" (2013) - serial opowiada o tym, jak nastolatki przetrwają w świecie przyszłości po wojnie nuklearnej.
 3. "Teen Wolf" (2011-2015) - z programu, twoje dziecko będzie wiedzieć, że nawet w ekstremalnych warunkach - jeśli jesteś wilkołakiem - przyjaźń i miłość są nadal możliwe.
 4. "Byli zdezorientowani w szpitalu położniczym" (2011-2012) - obraz złożony związki rodzinne i szukanie wyjścia z najtrudniejszych sytuacji.