Chłopak Amanda Seyfried Thomas Sadoski złożył ukochaną propozycję małżeństwa, zgadzając się. Przedstawiciel kochanków, do których dziennikarze wystąpili o wyjaśnienia, potwierdził tę radosną informację.

Nie można tego nie zauważyć

Jak się okazało, 30-letnia Amanda Seyfried i 40-letni Thomas Sadoski zaangażowali się w zeszłym tygodniu w obecności rodziny i bliskich przyjaciół. Wtedy to na palcu aktorki pojawił się cienki, podobny do obrączki. Nowa dekoracja na tym samym palcu nie umknęła uwadze paparazzi, który schwytał piękną kobietę na spacerze z psem.

Romans biurowy

Amanda i Thomas, którzy spotykają się przez sześć miesięcy, spotkali się w ubiegłym roku, uczestnicząc w produkcji na Broadwayu, ale obaj byli niewinni. W marcu koledzy, którym udało się zostać przyjaciółmi, los ponownie zgromadził się na planie komedii "The Last Word".

W tym czasie aktorka pożegnała się z Justinem Longem, a aktorowi udało się sformalizować rozwód ze swoją żoną Kimberley Hope, a młodzi ludzie spojrzeli na siebie zupełnie inaczej.

Czytaj także
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zostały opublikowane w Internecie i zhańbiono ich na całym świecie!
  • Są klonowani: 14 zachodnich gwiazd, w których nauczyliśmy się własnego!
  • Sukienka z sieci rybackiej: modny strój Amandy Seyfried

Fani z niecierpliwością oczekują na premierę filmu, aby zobaczyć piękną parę w galerii zdjęć i szczegółowo rozważyć pierścień przyszłej narzeczonej.

Аманда Сейфрид и Томас Садоски собрались к алтарю На безымянном пальце Аманды появилось аккуратное колечко Влюбленные решили пожениться после 6-месячного романа
Сейфрид два года жила с актером Джастином ЛонгомСадоски развелся с актрисой Кимберли Хоуп, после 8 лет бракаВ числе экс-бойфрендов Аманды значится Доминик Купер