Po tym jak prawnik Amal Clooney zeszłego lata stał się matką, rzadko pojawia się publicznie. A teraz, wczoraj okazało się, że Amal przyleciał do Los Angeles z Londynu, gdzie teraz mieszka z mężem Georgem Clooneyem, bliźniakami Aleksandrem i Ella. Wizyta została przeprowadzona przez prawnika, aby wziąć udział w konferencji Watermark Conference for Women.

Амаль Клуни

Amal Clooney

Darowizna w wysokości 500 tysięcy dolarów

Wydarzenie, na które przyleciała pani Clooney, było ograniczone czasowo z różnymi problemami, które niepokoiły współczesne kobiety. Jednym z nich był temat przemocy z użyciem broni, przytłaczający Stany Zjednoczone. Kwestia ta została specjalnie wprowadzona do porządku dziennego po 10 dniach w mieście Parkland na Florydzie, jeden z byłych uczniów zastrzelił ponad 20 uczniów, z których 17 zmarło z ran.

Амаль прилетела на конференцию

Jej przemówienie zaczęło się od tego, co Amal powiedział o emocjach, które ona i jej mąż George doświadczyli po obejrzeniu w telewizji:

"Kiedy włączyłem wiadomości i usłyszałem o tragedii w szkole Parklanda, nie mogłem uwierzyć w to, co się dzieje. To było tak dzikie, że chciałem krzyczeć z przerażenia. Kiedy zaczęliśmy rozumieć, co się stało, okazało się, że były uczeń włączył alarm, a następnie zaczął strzelać do dzieci. Jeśli pominiemy moralną stronę tej sytuacji, natychmiast powstaje pytanie, skąd nastolatek ma broń? Jak to się stało, że mógł je spokojnie używać w placówce edukacyjnej? I nie jest to odosobniony przypadek. Słyszałem też wcześniej, że takie incydenty w Stanach Zjednoczonych występują cały czas. Uważam, że należy walczyć z tym, a przede wszystkim wszystko musi być zrobione, aby rząd zwrócił uwagę na ten problem.

Dzieci, które były świadkami okropnej historii w Szkole Parkland, zorganizowały akcję "Marsz za nasze życie". To bardzo mądra decyzja z ich strony, ponieważ takie wydarzenie przyciągnie nie tylko tych, którzy nie są obojętni na ten problem, ale także będzie w stanie zebrać pieniądze na walkę z nielegalnym posiadaniem broni. George i ja również zdecydowaliśmy się wziąć udział w tej akcji i przekazaliśmy 500 tysięcy dolarów. Ogólnie rzecz biorąc, mamy nadzieję, że skoro same dzieci zorganizowały taką akcję, oznacza to, że dbają nie tylko o swoje życie, ale także o los milionów obywateli na całym świecie. Jestem pewien, że w naszym społeczeństwie nadal będzie coś do zmiany w odniesieniu do broni i okrucieństwa. Na przykład mam wielką nadzieję na pozytywne zmiany. "

Клуни на конференции Watermark Conference for Women

Clooney na konferencji Watermark dla kobiet

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • Amal Clooney pokazał 2 różne obrazy na ulicach Nowego Jorku
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jego życia i dzieci

Amal zademonstrował elegancki wizerunek

Podczas konferencji pani Clooney pojawiła się w eleganckim, ale jednocześnie niskoobrazowanym wizerunku. Na Clooney można było zobaczyć sukienkę z zapięciem na staniku z przodu, rękawy lampionów i prostą spódnicę o długości midi. Strój George'a Clooneya podkreślał ten ciemny skórzany pasek z czerwonym dekorem i czarnymi butami. Jeśli chodzi o fryzurę i makijaż, prawnik pozostał wierny sobie. Włosy kobiety rozpuściły się, a makijaż wykonano w czerwono-brązowej skali z akcentem na ustach.

Амаль продемонстрировала элегантный стильАмаль появилась в черно-желтом платье