Opinia publiczna przewiduje, że Met Gala 2018 stanie się jedną z najbardziej uderzających w historii tego wydarzenia. Do tego wniosku zostali popchnięci przez nazwy wiodących wieczorów galowych i religijnego tematu partii.

Mistrzyniami wieczoru

Do następnego Balu Instytutu Kostiumów, który odbędzie się 7 maja przyszłego roku, tradycyjnie w nowojorskim Metropolitan Museum of Art, pozostało 6 miesięcy, ale 68-letnia Anna Wintour, która jest stałym organizatorem tego święta, jest już zajęta swoją organizacją.

Председатель и организатор вечера Met Gala Анна Винтур

Przewodniczący i organizator wieczoru Met Gala Anna Wintour

Glavred American Vogue dokonał wyboru, że aż do gwiazd, które odbędzie Met Gala 2018. Ta honorowa misja jest powierzona 39-letni Amal Clooney, 29-letnia Rihanna i 62-letnia Donatella Versace.

Рианна на Met Gala

Rihanna na Met Gali

Джордж и Амаль Клуни на Met Gala

George i Amal Clooney na Met Gali

Донателла Версаче на Met Gala

Donatella Versace na Met Gali

Jeśli dla piosenkarki Barbados i głównej mody domu Versace, pojawienie się na czerwonym dywanie Metropolitan to rzecz powszechna, Rihanna zbezcześci ją 7, a Donatella aż 12 razy, wtedy żona George'a Clooneya odwiedziła uroczysty wieczór tylko raz w 2015 roku z jej przyszłym mężem. W 2016 r. Działaczka i aktywistka praw człowieka po prostu zignorowała to wydarzenie, aw 2017 roku Amal, która miała bliźniego pod jej sercem, miała dobry powód, by tęsknić za Ballem - była w ostatnim miesiącu ciąży.

Motyw z religijnym akcentem

Temat Met Gali w przyszłym roku wzbudził spore zainteresowanie wśród publiczności, która już wcześniej spodziewa się lotu gwiazdy fantasy we współpracy z wybitnymi projektantami mody.

Organizatorzy Balu Instytutu Kostiumu sugerują stworzenie dialogu i interakcji między modnymi toaletami a arcydziełami sztuki religijnej, które zdobią ściany Metropolity, ogłaszając temat: "Ciała niebieskie: moda i katolicka wyobraźnia".

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • Rihanna w kominiarce nadal szokuje fanów ekstrawaganckimi ubraniami
  • Amal Clooney pokazał 2 różne obrazy na ulicach Nowego Jorku

I będziesz zainteresowany, aby zobaczyć sukienki staress kobiet mody na motywach katolickich?

Наряды созданные по религиозным произведениям

Zamówienia tworzone przez dzieła religijne

Мода и католическое произведениеИкона святого Петра и платье Elsa SchiaparelliВизантийский процессуальный крест и платье Gianni VersaceПортрет инквизитора Ниньо де Гевара и платье Balenciaga