W czerwcu El Macpherson, zbierając różne rzeczy, przeniósł się z męża Jeffreya Soffeera (zgodnie z pogłoskami, z powodu jego niewierności) z silną intencją rozwodu i otrzymania solidnego alimentów. Jednak nie wszystkie plany supermodelki mają się spełnić. Miliarder wypłaca rekompensatę byłemu małżonkowi pod pretekstem, że nie byli oficjalnie małżeństwem.

Legalność małżeństwa

Relacja między 53-letnią Elle Macpherson a 47-letnim Jeffreyem Soffererem rozpoczęła się w 2009 r. I zakończyła się ślubem, który odbył się na wyspie Fidżi w lipcu 2013 r. W obecności 15 osób.

Эль Макферсон и Джеффри Соффер

El MacPherson i Jeffrey Soffer

Po tym, jak czołowy model z głośnym pseudonimem "Ciało" postanowił zebrać 53 miliony dolarów od właściciela sieci hoteli i centrów handlowych oraz ich rodzinnego gniazda w Miami, które szacuje się na 26 milionów, Jeffrey zakwestionował legalność ich związku dla władz amerykańskich, argumentując że romantyczna ceremonia ich małżeństwa była symboliczna.

Особняк Эль Макферсон и Джеффа Соффера в Майами

El MacPherson i Jeffrey Soffer Mansion w Miami

Słowa Soffera są uzasadnione, ponieważ do legalizacji małżeństwa w Stanach Zjednoczonych, zawartej na Fidżi, przed ceremonią konieczne jest wydanie specjalnej licencji. To, czy dokumenty El i Jeff są poprawne, nie jest wiarygodne.

Czytaj także
  • Córka Micka Jaggera spotyka byłego więźnia Normana Teerkorna
  • Mick Jagger zostawił młodą ukochaną, by połączyć się z matką jego syna.
  • Supermodelka Elle Macpherson Porada: Jak wybrać idealny drink na imprezę

Na tej samej prowizji

Warto zauważyć, że w tej samej sytuacji, co McPherson, w momencie rozwodu pojawiła się również była żona Micka Jaggera, Gerry Hall. W 1999 roku muzyk również chciał ją zostawić bez niczego, twierdząc, że ich małżeństwo na Bali nie ma mocy prawnej. Po rozmrożeniu wokalista The Rolling Stones zmienił gniew na litość, płacąc modelom zdjęć solidną rekompensatę.

Джерри Холл и Мик Джаггер

Jerry Hall i Mick Jagger