Bez pieniędzy, cokolwiek można powiedzieć, szczęścia nie da się zbudować. W dzisiejszych czasach wszystko jest potrzebne do wszystkiego: jedzenie, odpoczynek, ubrania, edukacja, a nawet przebaczenie, aby naprawić potrzebę za darmo. Dobrostan materiału usuwa znaczną liczbę problemów. Dlatego każda osoba poszukuje niezależności finansowej. Jak działają afirmacje, aby przyciągać pieniądze? Porozmawiamy o tym dzisiaj.

Nie możesz łatwo złapać ...

Afirmacje są oświadczeniami. Przede wszystkim wiara w to, co osoba chce otrzymać. Każdego ranka wstawiasz się z łóżka i mówisz sobie, że jesteś najszczęśliwszą osobą, wysyłasz prośbę do wszechświata. Wynik przyjemnie Cię zaskoczy. Każdego dnia staniesz się szczęśliwszy i wesoły. Bez zmęczenia, depresji i chorób. W tym ostatnim możesz użyć frazy: "Jestem zdrową osobą. Nic mnie nie rani. "

Każde potwierdzenie musi być wypowiadane na głos lub dla siebie. Zrób to kilka razy dziennie przez co najmniej miesiąc. Lepiej, jeśli stanie się to dla ciebie nawykiem, a ty powtarzasz je już na "automatycznej maszynie".

Afirmacje za pieniądze, szczęście i sukces formułują w czasie teraźniejszym. Wszechświat powinien odbierać sygnały, że jesteś już bogaty, tu i teraz. Wtedy wynik dostaniesz szybciej. Jeśli twoje oświadczenia dotyczą przyszłości, to ostateczny termin ich wykonania jest nieznany. Spróbuj wyrazić myśli i pragnienia mniej więcej tak:

  • Zarabiam dużo pieniędzy;
  • Przyciągam sukces i szczęście;
  • U mnie wszystko się okazuje;
  • życie staje się coraz lepsze;
  • Pomnożę moje dochody;
  • moje dochody rosną, wzrastają;
  • Towarzyszy mi sukces i szczęście.

Afirmacje bogactwa działają, gdy jesteś zajęty biznesem. Pamiętaj, że aby zwiększyć zarobki, musisz ciężko pracować. Potrzebujemy nowych pomysłów, przedsiębiorstwa, śmiałość i zdolność do podejmowania ryzyka. Jest mało prawdopodobne, że osoba zatrudniona kiedykolwiek będzie bogata. Łącząc dwie lub trzy prace, poświęcasz tylko swój czas i zdrowie. Pieniądze wystarczają tylko na codzienne potrzeby. Różnica między tymi, którzy pracują, a tymi, którzy zarabiają znaczące. Pierwsza kategoria jest zainteresowana tym, co przesłać i ile zostanie zapłacona. Myślenie drugie jest oparte na pytaniu: "Pokaż mi perspektywę, a potem sam to wymyślę".

Ludzie są przyzwyczajeni do zatrudniania pracowników. Jednostki próbują zorganizować własny biznes. To trudne, ale jeśli masz wolę i wysiłek, możesz "wyłamać się w światło". Musisz zapłacić za wszystko. A także piękne życie.

Afirmacje i wizualizacje

Zwiększenie efektu afirmacji pomoże w wizualizacji. Jeśli w pierwszym przypadku po prostu mówisz, co chcesz osiągnąć, wizualizacja leży w sile wyobraźni. Wizualizować to reprezentować. Zamknij oczy i zobacz siebie w nowym mieszkaniu, właściciela nowego samochodu, we wszystkich kolorach, aby umysłowo rozważyć najdrobniejsze szczegóły - to właśnie oznacza wizualizacja.

Aby uzyskać najlepszy efekt, utwórz planszę życzeń. Na dużym papierze musisz umieścić swoje zdjęcia afirmacje za pieniądze i sukces cele i pragnienia. Mogą to być fotografie, rysunki, wycinki z czasopism i gazet. Możesz nawet pisać słowami, ale obraz wizualny da większy efekt.

Przyjmuj zasadę każdego ranka, aby zbliżyć się do swojego plakatu i wyobraź sobie, że osiągnąłeś już wszystko, co wymyśliłeś. Około 10-15 minut wizualizacji dziennie przybliży Cię do Twoich celów. Najważniejsze jest sformułowanie pragnień, poznanie ich i nie zdradzenie. Nie bój się trudności i przeszkód. Wykonaj krok naprzód z wysoko uniesioną głową, poznaj swoich wrogów i radość tym, którzy są ci bliscy. Pamiętajcie, że pomysł jest istotny. Im więcej słów pozytywnych, tym bardziej udane i szczęśliwsze jest twoje życie.