Warto przyznać, że czasami nawet w selebrethis, finanse są śpiewane przez romanse. Na przykład Mischa Barton, nie jest silny w rachunkowości.

Według informacji z Internetu, Volkswagen pozwie ją za długi w wysokości 25 000 USD, dokładnie tyle, ile aktorka musi zapłacić właścicielowi samochodu za wynajęcie samochodu. Powód postulował ścisłe żądanie: natychmiast zwróć samochód, wykonując całą kwotę długu.

W takim "wiązaniu" gwiazda nie jest po raz pierwszy. Ostatnio Brytyjczycy mieli pozew ze szwedzkim koncernem samochodowym Audi. Wypożyczenie jej samochodu kosztowało 700 USD miesięcznie. Blondynka nie płaciła za czynsz przez 6 miesięcy. W tej opowieści wszystko skończyło się mniej więcej dobrze - dziewczyna uniknęła kary administracyjnej. Czy mogłaby, a teraz "wyjść z lekkim lękiem"?

Czytaj także
  • 17 celebrytów, którzy roztrwonili swoje miliony
  • Misha Barton wygrała w sądzie: sex video z udziałem aktorki jest zabronione do dystrybucji!
  • Misha Barton spotyka się z modelem milionera
Kto jest odpowiedzialny za problemy Misha Barton?

Będziesz bardzo zaskoczony, gdy dowiesz się, co dokładnie spowodowało godną pożałowania sytuację materialną aktorki. Kierownik aktorki (i jej matka w tym samym czasie) celowo oszukał Misze, ukrywając przed nią prawdziwą ilość zarobionych pieniędzy! Ale to nie wszystko, chciwa matka wyrzuciła z domu nieprzyjemną blondynkę, a teraz dziewczyna musi mieszkać w wynajętym mieszkaniu ...

Миша Бартон за рулем. Надолго ли? Девушка грустна и на это есть причины Миша Бартон смотрит в будущее с надеждой