Relacje między gwiazdami telewizyjnego filmu "Pamiętniki wampirów" Paula Wesleya i Phoebe Tonkina trudno nazwać prostymi. Wczoraj okazało się, że celebrytki po raz kolejny pokłócili się i postanowili się rozstać. Nawiasem mówiąc, coś podobnego do fanów tej pięknej pary już obejrzeli około rok temu, ale teraz przyjaciele aktorów mówią, że ta luka będzie ostateczna.

Пол Уэсли и Фиби Тонкин

Paul Wesley i Phoebe Tonkin

Wesley i Tonkin to bardzo różni ludzie

W kwietniu tego roku media poinformowały, że Paul i Phoebe znów się spotykają. Często widywano ich razem podczas spacerów po ulicach Los Angeles i spotkań w restauracjach. Pierwsza rozmowa o tym, że "czarny kot" znów zaczęła działać między aktorami, zaczęła się po tym, jak fani zauważyli brak wspólnych zdjęć kochanków w Internecie. Potem doszli do wniosku, że gwiazdy telewizyjnego filmu "Pamiętniki wampirów" są zbyt zajęci strzelaniem i nie mają czasu na wspólne wakacje, ale to był dopiero początek. Niedługo sieć została opublikowana wiadomość, że Paul i Phoebe wypisali się od siebie w sieciach społecznościowych. Ponadto okazało się, że niektóre wspólne zdjęcia zostały również usunięte z profili celebrytów.

Пол и Фиби отписались друг от друга в социальных сетях

Choć Tonkin i Wesley nie potwierdzili swojej luki, na łamach tygodnika US Weekly opublikowano oświadczenie osoby, która mówi o stosunkach między słynnymi aktorami:

"Paul i Phoebe kilkakrotnie próbowali reanimować swój romans, ale przez długi czas nie wystarczali. Po prostu Wesley i Tonkin to bardzo różni ludzie. Z powodu pasji, którą czują do siebie nawzajem, ich związek często się odnawia, ale niestety nie można zbudować długiego romansu na namiętnościach. Paul i Phoebe mają odmienny temperament, mają różne cele życiowe i zupełnie inne wyobrażenia o przyszłej wspólnej przyszłości. Ich kłótnie były bardzo burzliwe, a ci, którzy byli ich świadkami, byli zszokowani tym, co zobaczyli. Nie dziwię się, że znowu się zerwali. Myślę, że tym razem będzie to ostateczne. "
Уэсли и Тонкин очень разные люди

Wesley i Tonkin to bardzo różni ludzie

Czytaj także
  • Czy powinienem oczekiwać ślubu Phoebe Tonkin i Paula Wesleya?
  • Paul Wesley - osobiste życie aktora w 2016 roku
  • Torri DeVito i Paul Wesley

Wesley i Tonkin byli w "okresowych" związkach przez 4 lata

Znajomość Paula i Phoebe pojawiła się w 2012 roku, kiedy do słynnej serii dołączyła obsada słynnej serii Tonkin. To wtedy małżeństwo Weslisa i Torri DeVito, w którym się ożenił, zaczęło pękać w szwach. Powód tego insiderów nazwał fascynację Paula Tonkina, który również dostarczył aktorowi znaków uwagi, ale nie zgadzał się na budowanie relacji tak długo, jak długo jest żonaty. Najwyraźniej pasja Wesleya do nowego kolegi była tak silna, że ​​aktor nie wytrzymał długo. W grudniu 2013 roku w mediach pojawiła się informacja, że ​​Paul i Torrey przygotowali dokumenty dotyczące rozwodu. Niemal natychmiast po rozwodzie Wesley zaczął pojawiać się w firmie Tonkin. Pod koniec 2016 roku okazało się, że aktorzy się rozstali i nie był to pierwszy raz, ale cztery miesiące później zaczęli się znów spotykać.

Пол Уэсли и Торри ДеВитто

Paul Wesley i Torrey DeVitto

Пол и Фиби стали встречаться после развода актера