Cotygodniowy tygodnik paparazzi dostarcza fotoreportaż na temat życia znacznie ulepszonego Cameron Diaz. Tym razem złapali aktorkę i jej męża na parkingu. Słynna blondynka, jak zwykle, była ubrana w luźne ubrania, które podejrzanie stanęły w okolicach talii i wskazywały na zaokrąglony brzuszek.

Wycieczki na zakupy

W niedzielę Benjie Madden wraz ze swoją starą żoną pojechali do sklepu zoologicznego Petco w Los Angeles, aby kupić nowe łóżko dla swoich psów. Tutaj, przy wyjściu ze sklepu, kiedy para próbowała przechowywać zakupy w bagażniku samochodu, kliknięto i reporterzy kliknęli.

Zamknięta sukienka

43-letni Cameron w miarę możliwości próbował ukryć swoje formy, ubrany w darmowe skrócone spodnie khaki i dżinsową koszulę zapinaną na guziki.

Pomimo wszystkich sztuczek celebryty było jasne, że jej postać naprawdę się zmieniła.

Czytaj także
  • Cameron Diaz potwierdził przesłanie końca kariery aktorskiej
  • Niestety, ale te 12 celebrytów na ekranie wygląda lepiej niż w normalnym życiu!
  • Daję dzbanek: śmiali się z sieci, jakby gwiazdy wyglądały bez zębów!

Przerażona Ciąża

Nic dziwnego, że po pojawieniu się świeżych zdjęć, tabloidy ponownie napisały o ciąży Diaz, ponieważ sama aktorka przyznała, że ​​zmieniła swoje podejście do dzieci i marzy o tym, by dać swoje ukochane dziecko. Mówiono, że Cameron, nie dbając o swój wygląd, odważyła się na terapię hormonalną, aby zwiększyć swoje szanse na poczęcie.

Fani pary, po usłyszeniu zachęcających wiadomości, trzymają pięści dla Camerona i Benjy'ego, mając nadzieję, że wszystko już się skończyło!

Камерон Диаз и Бенджи Мэддена в воскресенье были замечены около одного из магази Звездная блондинка решила купить еще одну кровать для своих собак Актриса была одета в мешковатую одежду
Фигура Камерон изменилась, а живот округлилсяЖурналисты уверенны, что звезда беременнаПресса пишет, что Диаз скрывает свое интересное положение
Еще совсем недавно Камерон была стройной и подтянутойПосле встречи с Бенжи она мечтает о ребенкеДаже на страницах глянца актриса появляется в свободных нарядах