Francuska piosenkarka i aktorka Catherine Deneuve, która ma teraz 73 lata, jest w stanie zaskoczyć swoich fanów. Pomimo swojego niesamowitego wieku, Katrin uczestniczy w projektach charytatywnych, pracuje w kinie i teatrze, dużo podróżuje i nie zapomina o pojawieniu się w kampaniach reklamowych znanych marek i na okładkach glos. Kolejnym jej projektem była kampania reklamowa marki Louis Vuitton, kierowana przez dyrektora kreatywnego Nicolasa Geskiera.

Катрин Денев

Catherine Deneuve

Fani są zachwyceni zdjęciem

Gesquière był pierwszym, który powiedział, że Deneuve zgodził się wziąć udział w kręceniu nowej kampanii reklamowej. Prawda nie jest jeszcze znana, którą kolekcję będzie reprezentowała legendarna aktorka, ale fakt, że zdjęcia okazują się dość interesujące, stał się jasny z pierwszego obrazu. Na nim została przedstawiona Catherine wraz z nowicjuszem Kevinem Michelem. Aktorka była bardzo stylowo ubrana do tego fotografowania: skórzana kurtka skórzana doskonale komponowała się z małą czarną torebką, a jej luźne włosy idealnie pasowały do ​​wizerunku. Jeśli chodzi o jej partnera, Kevin miał na sobie zwykłą białą koszulkę, która służyła jako kontrast.

Катрин в рекламной кампании Louis Vuitton

Catherine w kampanii reklamowej Louisa Vuittona

Po opublikowaniu zdjęcia w Internecie fani Catherine "zasypali" sieci społecznościowe podziwiającymi recenzjami tej treści: "Deneuve jest uroczą kobietą. Jest bardzo wdzięczna i boska! "," Podziwiam takie kobiety jak Catherine. Jest bardzo odważna "" Deneuve świetnie wygląda w niej 73. Jest bardzo piękna "itp.

Катрин в своем возрасте не боится новых проектов Czytaj także
  • Catherine Deneuve przeprosiła za krytyczne uwagi przeciwko ruchowi #MeToo
  • Walka z nękaniem jest wątpliwa: co napisała Catherine Deneuve i jej koledzy w skandalicznym liście?
  • Catherine Deneuve i inni aktywiści potępili falę nienawiści skierowaną do mężczyzn

Catherine z Louisem Vuittonem współpracuje nie po raz pierwszy

Obecna sesja zdjęciowa to nie pierwszy raz, kiedy znana marka zaprasza do współpracy równie sławną aktorkę. W 2013 roku Deneuve wziął udział w akcesoriach reklamowych do najnowszej kolekcji Marca Jacobsa, którą zaprezentował przed opuszczeniem swojego domu mody. Następnie, wraz z Catherine przed kamerą, fotografa pozowały równie znane kobiety: reżyserka Sofia Coppola, gwiazda podium Gisele Bundchen, gwiazdy filmu Fan Bingbin i Carolyn de Megre.

Катрин в съемке 2013 года

Catherine w strzelaninie w 2013 roku