Popularna amerykańska aktorka Natalie Portman, która znana jest ze swoich ról w filmach "Jackie" i "Thor", 3 miesiące temu stała się matką po raz drugi. Jednak to nie powstrzymało 35-letniej gwiazdy filmowej, która pojawiła się we Francji, gdzie rozpoczął się 70. Festiwal Filmowy w Cannes. W tym wydarzeniu Natalie przybyła wraz z mężem, Benjaminem Milpim, z którym wystąpiła już na jednej ze stron.

Натали Портман

Natalie Portman

Wydarzenie z domu mody Dior

Przedwczoraj fotografowie porwali Portmana i jej męża na przyjęciu w domu mody Dior, który został zorganizowany na cześć nowej wersji perfumy Miss Dior Eau de Parfum. Nowe perfumy będą radykalnie różnić się od poprzedniej wersji. Jak powiedzieli perfumiarze marki Francois Demashi, teraz klienci i koneserzy zapachów Dior będą oczekiwać w butelce połączenia nut z Damaszku i majowych róż.

Портман на вечеринке модного Дома Dior

Portman na przyjęciu w domu mody Dior

Na imprezie w zamku Christiana Diora w Grasse Natalie pojawiła się w ciemnoniebieskiej sukni z długimi aksamitami. Styl produktu był bardzo prosty: dekolt w kształcie litery V, zawyżona talia i lekko rozkloszowana spódnica. Punktem kulminacyjnym sukienki był rodzaj motylkowych rękawów, które w tym roku stały się modne. Aktorka dodała obraz czarnych sandałów na wysokich obcasach i ażurowej bransoletki z niebieskimi kamieniami.

Натали в синем бархатном платье Czytaj także
  • Lily-Rose Depp i Ash Stajmest rozstali się po dwuletnim romansie
  • Natalie Portman przyciągnęła uwagę przechadzając się z roczną córeczką w Los Angeles
  • Top 10 najbardziej ubranych gwiazd, które mogą być krewnymi Cheburashki

Kolacja w Cannes z Lily-Rose Depp

Wczoraj także zadowoleni fotografowie, którzy polują na Natalie. W przeddzień otwarcia Festiwalu w Cannes wszystkie gwiazdy zostały zebrane podczas kolacji w nieformalnej atmosferze. Ku wielkiemu zdziwieniu prasy, Portman wybrał stolik, za którym siedziała Lily-Rose Depp, córka słynnego aktora. To prawda, że ​​przy stole była obecna nie tylko ona, ale także ich wspólni przyjaciele. Nawiasem mówiąc, Portman dobrze zna Johnny'ego Deppa, ponieważ aktorka osobiście skontaktowała się z nim w sprawie zgody na usunięcie jego córki Lili w "Planetarium" Rebecki Zolotovskiego. Od tego czasu Portman jest przyjaciółmi nie tylko z początkową aktorką i modelką, ale także z rodzicami: Johnny Depp i Vanessą Paradis.

Лили-Роуз Депп

Lily-Rose Depp

Podczas tej kolacji Portman zdecydował się nosić krótką czarną sukienkę wykonaną z dwóch różnych tkanin z kwiatowym nadrukiem. Nic niezwykłego w tym stroju, może poza jego długością, ponieważ Natalie rzadko widuje się w krótkich spódnicach. Obraz aktorki został uzupełniony eleganckimi sandałami w kolorze wysokich obcasów i czarną torbą.

Натали Портман

Natalie Portman

Натали Портман и Лили-Роуз Депп

Natalie Portman i Lily-Rose Depp