Zawsze chcemy zarabiać trochę więcej niż teraz, ale czasami kwestia pracy w niepełnym wymiarze godzin wieczorem i w nocy jest szczególnie paląca - potrzebne są pieniądze, a godziny wolne są dostępne dopiero po szkole lub podstawowej pracy.

Jeśli jesteś studentem

Wyrażenie "biedny uczeń" jest powszechnie znane - rodzice nie zawsze mają możliwość zaspokojenia wszystkich potrzeb swoich dzieci podczas studiów na uniwersytecie. Dlatego też, aby rozrywka (a nawet na potrzeby) musiała zarabiać na swoje. Czas na pracę w niepełnym wymiarze godzin dla studentów w pełnym wymiarze godzin jest tylko wieczorem i w weekendy.

 1. Najbardziej oczywistą opcją jest praca na pół etatu przez promotora. Towarzyskie i towarzyskie dziewczyny takie nie będą ciężarem. I nie ma zbyt wiele czasu na taką pracę - całkiem możliwe jest spędzanie 3-4 godzin dziennie na pracy w niepełnym wymiarze godzin. Często odbywają się promocje i mogą zarobić dodatkowe pieniądze.
 2. Nawet w szkole wiele dziewczyn może zobaczyć katalogi firm kosmetycznych, takich jak Avon, Oriflame i inne. Możesz również zarabiać na tym podczas studiów, zwłaszcza, że ​​takie firmy zapewniają premie przy organizowaniu zespołu konsultantów. Podczas gdy krąg społeczny jest dość szeroki, znalezienie kilku aktywnych dziewcząt nie będzie trudne.
 3. Wśród kelnerek w nocnym klubie często można spotkać studentki. Praca oczywiście nie jest prosta, ale tutaj poziom dochodu będzie wyższy - codzienne zatrudnienie i nikt nie odwołał napiwku.
 4. Jeśli nauka jest ci łatwo dostępna, możesz pomóc z nią nie tak ciężko pracującym studentom. Pisanie prac i projektów może być dobrym rozwiązaniem dla pracy w niepełnym wymiarze godzin. Możesz wyszukiwać klientów w swoim kursie lub wyszukiwać specjalne aplikacje do pisania esejów i dyplomów w specjalnych zasobach.
 5. Jeśli interesuje Cię wieczorowa i nocna praca według ścisłego harmonogramu, powinieneś poszukać ogłoszeń o rekrutacji operatorów Call-center. Firmy operatorów komórkowych często zapraszają studentów do pracy. Taka praca też nie będzie łatwa - stała komunikacja z ludźmi jest nużąca. Ale w takich firmach często pojawia się perspektywa wzrostu.
 6. Często ludzie są tak zajęci pracą, że nie mają czasu na spacerowanie ze zwierzętami. Jeśli dobrze dogadujesz się z psami, możesz zaoferować swoje usługi. Wiele osób jest gotowych zapłacić za chodzenie ze zwierzętami. Modne jest wyszukiwanie klientów wśród znajomych lub publikowanie ogłoszeń o swoich usługach na tablicach informacyjnych przy wejściach.
 7. Opakowanie reklamowe lub dystrybutor produktów promocyjnych (gazet, ulotek) może być również dobrym rozwiązaniem dla pracy dodatkowej wieczorem. Istnieje jednak niewielka trudność z uzyskaniem dostępu, jeśli musisz dostarczyć korespondencję do skrzynek pocztowych. A także późną jesienią i zimą praca w godzinach wieczornych nie zawsze jest wygodna - nie każde wejście ma wystarczający poziom oświetlenia, ale przyjemność z chodzenia po ciemnych ulicach jest poniżej średniej.
Jak inaczej można zarobić wieczorem?

Dodatkowy dochód jest potrzebny nie tylko dla studentów, wielu ludzi, którzy mają główną pracę, szuka możliwości pracy wieczorem.

 1. Możesz szukać pracy w niepełnym wymiarze godzin, kontaktując się z giełdą pracy w Twojej okolicy. W tym przypadku zatrudnienie będzie fitsialnym.
 2. Jeśli masz umiejętności, które mogą być przydatne dla innych osób, szukaj pracy w tej dziedzinie. Na przykład możesz spróbować siebie jako tłumacz, tutor, autor ciekawych artykułów, projektant stron internetowych, wieczorny trening instruktor tańca itp., taką pracę dodatkową można znaleźć, zamieszczając ogłoszenia w Internecie lub umieszczając je przy wejściu, a także rejestrując się na giełdach freelancerów.
 3. Jeśli wiesz, jak dobrze dogadać się z dziećmi, warto szukać pracy jako pielęgniarka wieczorowa. Przed wieloma parami od czasu do czasu pojawia się pytanie, z kim należy wyjść wieczorem z domu - krewni nie zawsze mogą zostać z dzieckiem i musimy opuścić dom. W takich przypadkach nie ma innego wyjścia, jak poszukać wieczornej niania.
 4. W dużych miastach firmy często prowadzą płatne ankiety. Przeważnie są przeznaczone dla młodych matek, które wyrażają swoje opinie na temat produktów dla dzieci.