Mimo, że jesień tego roku przyszła bardzo szybko, czekamy na długo oczekiwane indyjskie lato. To ostatnia okazja w tym roku, aby cieszyć się ciepłem słońca. Ale bez względu na ciepło indyjskiego lata nie oznacza to, że musisz zdjąć ciepłe ubranie. Pogoda w tym czasie jest bardzo zwodnicze i zmienny, więc pójście na spacer, powinno się zabrać ze szatę.

Najbardziej aktualną odzież jesienią są płaszcze i wiatrówki. W tym artykule, jak zwykle, opowiem o aktualizacjach tego sezonu, a mianowicie o damskich wiatrówkach z 2013 roku.

Damskie modele wiatrówek

Istnieje wiele modeli damskich wiatrówek i rozważymy każdy z nich krok po kroku:

  1. Damskie sportowe wiatrówki. Te wiatrówki będą odpowiadać dziewczętom, które prowadzą aktywny tryb życia. Wysokiej jakości i naturalne tkaniny, elegancki krój i jasne kolory zapewnią każdemu, kto ma dobry gust i umiejętność wyboru stylowych i modnych ubrań, zawsze pozostając w tym trendzie. Damska wiatrówka z kapturem jest idealna do pochmurnej lub wietrznej pogody, a jeśli zacznie padać, nie zaskoczy Cię.
  2. Wiatrówki dla smukłych dziewcząt. Prawie wszystkie modele opracowane przez projektantów w tym sezonie, pasują do smukłych dziewcząt. Są to modele sportowe z kapturem i bez, w jasnych i odważnych kolorach, z nietypowymi drukuje i piękne wzory. Najbardziej popularnymi wśród młodych ludzi są krótkie wiatrówki. Główną cechą nowej kolekcji są wiatrówki wykonane w swobodnej sylwetce bez suwaków i zamków błyskawicznych.
  3. Wiatrówki damskie pełne. Również projektanci nie zapomnieli o kobietach, które mogą pochwalić się wspaniałymi formami. Powstała również kolekcja wiatrówek, w której znalazły się także sportowe damskie wiatrówki 2013, a także klasyczne modele w kojących ciepłych odcieniach i bardziej modne, z jasnymi nadrukami z oryginalnymi wzorami. Nosząc wiatrówkę w każdą pogodę, pulchna kobieta będzie wyglądać modnie i kobieco. Najważniejsze jest, aby wybrać te modele, które Cię nie uzupełniają, ale wyróżnij swoje formularze. Zazwyczaj ten model w ciemnych barwach, bez linii poziomych, lepiej jest pionowy, który sprawi, że postać bardziej wyrafinowane i lekko podkreślający sylwetkę.
  4. Markowe wiatrówki damskie. Wśród markowych kurtek przeciwdeszczowych tego sezonu najbardziej popularne są damskie skórzane kurtki w połączeniu z tkaniną. Kurtka ze skórzanymi rękawami w stylu emansipe kobiety wyglądają bardzo kobieco. Takie wiatrówki idealnie komponują się z szortami lub spodniami - bryczesami do jazdy konnej. Również w tym sezonie bardzo popularne są również wiatrówki w stylu bolerko. Każdy, kto nie skupia się na modzie, spokojnie weź te wiatrówki na bolerka. Ale kobiety, które znają modę, będą w stanie je rozróżnić. W bolerku w stylu wiatrówki znajdują się pojedyncze lub podwójne zapięcia i kołnierze.
  5. Klasyczne damskie wiatrówki. Oczywiście projektanci nie mogli zostawić ulubieńca wszystkich klasyczny styl. Lekkie damskie płaszcze z koronką i organzą, krótkie i dopasowane, długo przypominające jasny płaszcz lub elegancki płaszcz przeciwdeszczowy. Ta kurtka jest bardziej odpowiedni na zakupy, spotkania z przyjaciółmi lub na wycieczkę na randkę z ukochaną. Wśród klasycznych wiatrówki są modele w różnych kolorach i stylu, z pięknym akcesoriów, napisów i rysunków na guziki i zapachem, długimi rękawami i tuleje w trzech czwartych. Po wybraniu stylu klasycznego na pewno znajdziesz model, w którym będziesz ciepło, wygodnie i wygodnie. A co najważniejsze, przyciągniesz uwagę i podkreślisz wśród ogólnej masy ludzi.
Wiatrówki damskie 2013 1Wiatrówki damskie 2013 2Wiatrówki damskie 2013 3
Wiatrówki damskie 2013 4Wiatrówki damskie 2013 5Wiatrówki damskie 2013 6
Wiatrówki damskie 2013 7Wiatrówki damskie 2013 8Wiatrówki damskie 2013 9