Wiosną aktualizowana jest nie tylko natura, ale także garderoby dla kobiet. Właśnie o tej porze roku chcesz wyglądać szczególnie atrakcyjnie. Dziewczęta z ulgą zdejmują nawet piękne, ale obszerne zimowe ubrania i zakładają nieważkie wiosenne kurtki.

Kurtki wiosenne dla dziewczynek - modele modowe

Kurtka jest niezbędna nie tylko do tworzenia stylowych kokardek, ale także do zachowania zdrowia, dzięki czemu czujesz się pewnie, łatwo i wygodnie. Ta odzież musi spełniać określone kryteria: być wygodnym, umiarkowanie ciepłym i, oczywiście, modnym. Projektanci zaprezentowali w swoich kolekcjach wiele interesujących i odpowiednich opcji dla uroczych pań tej wiosny:

  1. Skórzane kurtki wiosenne są ulubionym sezonem. "Gorączka skóry" przeniknęła trendy w modzie i, oczywiście, nie mogła wpłynąć na odzież wierzchnią. Możesz dać pierwszeństwo skórze naturalnej i jej substytutom, w tym eko-skórze. W ubiegłym sezonie materiał ten był również popularny, ale dopasowane modele były priorytetowe, ale dziś lepiej jest zwracać uwagę na proste kurtki z dużymi, niestandardowymi kołnierzami i obszernymi rękawami. Taka wiosenna kurtka dla kobiet stanie się dla ciebie uniwersalną odzieżą i będzie wyglądać dobrze jak z nią sukienka ołówkowa i dżinsy.
  2. Parki wiosennych kurtek , tak ukochane przez dziewczyny, również nie znikały z podium. Ale ich długość się zmieniła. Jeśli zdecydujesz się na zakup tego przedmiotu, wybierz park z długim tyłem. Nawiasem mówiąc, ważne jest również, aby dbać o materiał, z którego będzie szyto park - lepiej, jeśli jest on odporny na zabrudzenia i wodę.
  3. Kurtki i kurtki bikerowe to trend sezonu. Wszystkie dziewczyny mogą je bezpiecznie nosić, nawet te, które nie podzielają światopoglądu subkultur, które tradycyjnie noszą te rzeczy. Te kurtki, dostosowane do współczesnego miejskiego stylu życia, nie wyglądają agresywnie, wyzywająco, wręcz przeciwnie, pomagają tworzyć romantyczne i flirtujące obrazy. Te modele wyglądają dobrze w zamszu, nie tylko czarnym i brązowym, ale również szarym, białym.
  4. Krótkie kurtki na wiosnę z pewnością przypadną do gustu nie tylko młodym i aktywnym dziewczętom, ale także solidnym dobry smak panie Faktem jest, że krótkie kurtki mogą mieć klasyczny krój, być pikowane i być wykonane w formie bolerka. Tak więc, wybierając krótką piękną wiosenną kurtkę dla siebie, w swoim rytmie życia, możesz wybrać się na spacer lub do restauracji.

Jak wybrać damską kurtkę wiosenną?

Należy właściwie wybrać odzież wierzchnią, biorąc pod uwagę specyfikę swojego ciała i miejsce, w którym ją założysz:

  1. Kobiety duże, z brzuszkiem i szerokimi biodrami, powinny zwracać uwagę na wydłużony styl.
  2. Model Ultrashort to młoda dama o dobrej sylwetce.
  3. Klasyczna wersja, obejmująca dolną część pleców, nadaje się do noszenia na co dzień.
  4. Kurtka do sportu powinna być bez niewygodnej gumki, która stale podnosi się wyżej niż to konieczne, odsłaniając plecy i wykonana z wytrzymałego materiału przeciwdeszczowego.
  5. Modele łączące skórę, koronki, zamsz będą wyglądać odpowiednio, jeśli pójdziesz na wieczorne wydarzenie, w restauracji, kawiarni.

Rzeczywiste elementy i wystrój wiosennej kolekcji kurtek

Kupując kurtkę, wybierz modele ozdobione oryginalnymi kołnierzami, mankietami, kieszeniami, dużymi guzikami, zamkami i futrem. Jasne kolory wiodą wśród kolorów - czerwony, niebieski, bordowy, zielony, ale czarne wiosenne kurtki są w modzie, a piaszczyste i złote modele wyglądają interesująco i wiosennie. Kurtki z nadrukiem - kwiat, w paski, w kropki będą wyglądać świetnie.

kurtki sprężynowe1kurtki wiosenne2kurtki wiosenne3
kurtki sprężynowe4kurtki sprężynowe5kurtki sprężynowe6
kurtki wiosenne7kurtki sprężynowe8kurtki wiosenne9