Gładka skóra jest jednym z elementów pięknego wyglądu, do którego dąży każda kobieta. A jeśli wcześniej udało się osiągnąć gładkość skóry nóg, pach i okolic bikini, używając tylko prostej brzytwy, dziś sytuacja jest znacznie lepsza. Producenci rywalizujący ze sobą oferują nam wiele modeli nowoczesnych maszyn do golenia i maszyn, z których każda ma swój własny cel i zalety. Zobaczmy, jak się różnią i jak wybrać dobrą, wysokiej jakości maszynę do golenia dla kobiet.

Elektryczne maszynki do golenia - jak wybrać najlepszy produkt?

Obecnie do usuwania niechcianych włosów wykorzystywane są 3 rodzaje urządzeń - depilator, trymer i elektryczna golarka:

  • Depilator usuwa włosy z ciała, pociągając je mechanicznie za pomocą systemu małych pęset. Dodatkowo, każde włosy są usuwane wraz z żarówką, co zapewnia gładką skórę przez wystarczająco długi (do 3 tygodni) okres czasu;
  • Trymer dla kobiet jest przeznaczony do przycinania włosów na określoną długość (0,5 mm lub więcej). To urządzenie służy do tworzenia intymnych fryzur, stylizacji i skracania włosów w okolicy bikini, a także do nadawania pożądanego kształtu brwiom;
  • samice golarki elektrycznej nie wysuwają się depilator i delikatnie goli. Jest zalecany do stosowania u kobiet o wrażliwej skórze i niskich progach bólowych, ponieważ taka brzytwa posiada metalową siatkę, która chroni delikatną skórę przed skaleczeniami i mikrourazami. Ale jednocześnie takie golenie będzie mniej skuteczne: skóra traci gładkość po 2-3 dniach, a procedurę należy powtórzyć.

Elektryczne maszynki do golenia są również różne. Różnią się:

  • w zależności od rodzaju zasilania: z baterii, z baterii, z sieci elektrycznej lub z kombinacji;
  • Elektryczna maszynka do golenia dla kobiet
  • według rodzaju golenia - istnieją modele przeznaczone do golenia na sucho lub mokro;
  • według liczby prędkości: od 1 do 3.

I wreszcie, elektryczna golarka elektryczna dla nóg i okolic bikini może być sprzedawana w komplecie z różnymi dyszami. Może to być na przykład trymer do przycinania dysz lub dysza do usuwania owłosienia, który zmienia golarkę elektryczną w uniwersalne urządzenie "2 w 1".

Również bardzo wygodne są takie cechy jak odporność na wodę (pozwala to na używanie brzytwy pod prysznicem), światła (dla dokładniejszego golenia), obecność pływającej głowy, która podąża za konturami ciała i przełącznik napięcia (będzie musiał mieć miejsce w przypadku podróży do różnych krajów) .