Jednym z najbardziej popularnych elementów odzieży wierzchniej jest płaszcz damski. Od sezonu do sezonu projektanci przedstawiają modne nowości, udoskonalone modele z poprzednich pokazów, a także stałą klasykę. Dziś style z futrzanym kołnierzem stały się bardziej aktualne. W tym roku już w jesiennych kolekcjach zaprezentowano płaszcz z futrzanym kołnierzem. Ten trend jest popularny zarówno w przypadku prawdziwego, jak i sztucznego futra. Oczywiście dodatek w postaci obroży z naturalnego pala wygląda na bardziej solidny i bardziej reprezentatywny. Takie modele są często kupowane przez kobiety biznesu. Jednak opcje młodzieżowe z kołnierzem ze sztucznego futra również dają prawdziwą sensację w bieżącym sezonie. Oprócz projektantów sezonowych wiele uwagi poświęcono modelom zimowym płaszczy z futrzanym kołnierzem.

Modele płaszczy damskich z futrzanym kołnierzem

Najbardziej ciepły i praktyczny jest płaszcz z futrzanym kołnierzem. Materiał ten pełni również funkcję ochronną, co jest bardzo ważne w przypadku silnych wiatrów lub opadów śniegu. Według projektantów nawet krótkie płaszcze z futrzanym kołnierzem są bardzo niezawodne i ciepłe. Dzięki temu odpornemu na pogodę materiałowi miłośnicy sukienek i spódnic nie mogą zrezygnować z ulubionych rzeczy w zimnych porach roku.

Dzianiny z futrzanym kołnierzem uważane są za najpiękniejsze i nietypowe. Ciekawe połączenie przędzy z futrem dodaje atrakcyjności obrazowi. Projektanci są przekonani, że nawet przy użyciu sztucznego futra, przędza powinna być wysokiej jakości. Jednak wersja dzianiny nie jest najbardziej niezawodna. Dlatego modele te będą pasować bardziej w okresie wczesnej zimy lub późnej jesieni.

Jednak najpopularniejszym materiałem we wszystkich porach roku na stylowy płaszcz z futrzanym kołnierzem jest kaszmir. Ta opcja jest odpowiednia dla wszystkich kategorii kobiet. Również kaszmirowy płaszcz uniwersalny w ustalaniu cen. Dziewczynki, które mogą sobie pozwolić na kosztowne rzeczy, zaprezentowały szeroką gamę modeli z kołnierzem z naturalnego futra. Za bardziej ekonomiczną opcję uważa się kaszmirowy płaszcz z kołnierzem ze sztucznego futra. Wybierając kolor do stylowego stylu, styliści w tym roku oferują fashionistom zwracanie uwagi na jasne kolory. Najmodniejsze są żółte, niebieskie, zielone, fioletowe i czerwone płaszcze z futrzanym kołnierzem. Taki decydujący wybór nie tylko zwróci uwagę na właściciela stylowego ubrania, ale także podniesie na duchu.

płaszcz damski z futrzanym kołnierzem1płaszcz damski z futrzanym kołnierzem2płaszcz damski z futrzanym kołnierzem3
płaszcz damski z futrzanym kołnierzem4płaszcz damski z futrzanym kołnierzem5płaszcz damski z futrzanym kołnierzem6
płaszcz damski z futrzanym kołnierzem7płaszcz damski z futrzanym kołnierzem8płaszcz damski z futerkowym kołnierzem9