Futro nadaje całości wygląd królestwa - czy jest to wspaniały ogon lisa, czy puszysta norek. Futrzana obroża, opinająca twarz, nie tylko ociepla, ale także czyni ją piękniejszą. Obraz natychmiast staje się arystokratyczny i elegancki. I niech będzie w tym coś prymitywnego, ale pasja kobiety do pięknego futra nie jest w stanie pokonać nawet najbardziej postępowych poglądów XXI wieku, dlatego też dzisiejsza moda pozwala nam ogrzać się zimą za pomocą następujących modeli naturalnych futer.

Modele płaszczy damskich z futrem

Płaszcz zimowy może być wykonany z różnych materiałów - naturalnych lub syntetycznych. Puchową kurtkę można nazwać najcieplejszą i najłatwiejszą opcją. Jeśli wcześniej był bliższy sportowemu stylowi, dziś projektanci nauczyli się tworzyć bardzo kobiece i eleganckie kurtki puchowe.

Puchaty płaszcz z naturalnego futra

Płaszcz puchowy z futrem dziś można zobaczyć od różnych producentów, a zatem za inną cenę. Im bardziej elitarne futro, tym wyższa cena puchowej kurtki, ponieważ sama tkanina syntetyczna i puch są tanie.

Na przykład Peercat ma doskonałe modele, które są wygodne i piękne. Używają futra z lisów i barwią je w innym kolorze. Tak więc beżowy model ma odpinane futerko: w deszczową pogodę futro można odczepić od ramion, pleców i kołnierzyka. Pas podkreśla talię i jednocześnie dobrze zatrzymuje ciepło. W wydłużonym modelu z ciemnoniebieskim płaszczem kołnierz i półka są obszywane futrem.

Zima draperia z futrem

Tkanina drapowana jest gruba i ciężka, z jednej strony gładka, z drugiej ma drzemkę. Ale pomimo tego, że zasłona jest gęstą tkaniną, jest dobrze dmuchana przez wiatr, a zatem producenci ogrzewają płaszcz z wełną i pikowaną wełną. Każde futro, wspaniały kołnierz dobrze łączy się z serwetą, ponieważ ta tkanina zachowuje formę. Dziś w modnych pelerynach z tulipanową spódnicą: w połączeniu z futrzanym wykończeniem wygląda jak prawdziwy królewski strój.

Zimowy płaszcz Cashmere z futerkiem

Kaszmirowa tkanina jest elegancka i elegancka, a dzięki swoim wyjątkowym właściwościom doskonale łączy się z futrem.

Wystarczy zwrócić uwagę na nową kolekcję Catherine Smolina, która tworzy niezwykle piękną sierść, podobną do sukienki. Na przykład śliwkowy model Kimono jest ozdobiony odpinanym kołnierzykiem z lisów. Tkanina jest izolowana za pomocą Walthera, który pomaga zachować ciepło. Dlatego pomimo wyrafinowanego wyglądu, płaszcz ten jest przeznaczony na zimę. Wygoda tego modelu płaszcza wełnianego z futrem polega na tym, że po rozpięciu kołnierza, podstawa może być prana w maszynie do pisania.

Kolejny model od Catherine Smolina - Halifa to zimowy czarny płaszcz z futrem. Bryczesy rękawowe z wydłużonym mankietem nadają modelowi oryginalności. Czarny kołnierz z lisa zostaje usunięty. Ten zimowy wełniany płaszcz z futrem, według projektanta, nadaje się dla kobiet biznesu, ceniących komfort i wygodę.

Futro na płaszcz zimowy

Obecnie najczęściej używane futra do szycia płaszczy zimowych są następujące:

  1. Fox. Sierść z kojotem z lisich futer jest jedną z najczęstszych dzisiaj, jej futro ma klasyczny czerwonawy odcień. Srebrne futra z lisów mają srebrzysty odcień z czarno-białymi impregnatami.
  2. Szop pracz Futro tego wspaniałego zwierzęcia ma szarawo-czarny odcień, a zatem producent często maluje go w jaśniejszym kolorze.
  3. Sable Sable futro jest dość gęste i krótkie, świeci na biało, gdy tworzą się fałdy. Sable futro rzadko jest używane jako obroża.
  4. Mink. Kołnierz z norki często można znaleźć na płaszczach zimowych, ponieważ jest dość gęsty i wygląda pięknie jako materiał dekoracyjny w swojej strukturze.
Płaszcze zimowe dla kobiet z futrem 1Zimowe płaszcze damskie z futrem 2Zimowe płaszcze damskie z futerkiem 3
Płaszcze zimowe dla kobiet z futrem 4Płaszcze zimowe dla kobiet z futrem 5Płaszcze zimowe dla kobiet z futrem 6
Płaszcze zimowe dla kobiet z futerkiem 7Płaszcze zimowe dla kobiet z futrem 8Płaszcze zimowe dla kobiet z futrem 9