Kiedy przychodzą pierwsze przeziębienia i chcą się czuć ciepło po opuszczeniu mroźnej ulicy, najbardziej poprawną i trafną decyzją będzie zakup puchu. Dzięki temu, dzięki głównemu wypełnieniu podszewki, będzie ona przytulna i wygodna.

Puchowy damski płaszcz - bezpretensjonalny i skarpetki

Dziś damskie płaszcze puchowe zachwycają dziewczęta szeroką gamą modnych modeli, w tym proste, rozszerzone opaski, rękawy o standardowej długości i trzy czwarte, z kapturem i efektownym stojakiem. Jednak nie tylko zewnętrzne, oczywiście oczywiste zalety wyróżniają ten topowy ubiór, ale także cały szereg innych ważnych parametrów, w tym:

  • stała konserwacja ciepła, zapewniona przez specjalną mikrofibrę;
  • uczucie lekkości z powodu nieważkości puchu;
  • Bezpretensjonalne podejście do metod czyszczenia, które w niektórych przypadkach pozwala na pranie w pralce.

Zimą i zimą na wietrze jesienią, liczy się długość, dlatego długi płaszcz damski ogrzewa swojego właściciela w dosłownym tego słowa znaczeniu od stóp do głów. Zgodnie z sylwetką, ten wariant odzieży wierzchniej można podkreślić za pomocą paska lub, mając swobodny, równy krój, można idealnie połączyć z wysokie buty i szalik kontrastowy. Zimowy płaszcz puchowy uratuje się w wilgotną pogodę, gdy będzie padał deszcz i wiatr wieje. Noszenie futra lub kożuszka w takiej sytuacji jest mało rozsądne, więc płaszcz musi być bardziej odpowiedni niż kiedykolwiek.

Projektantka patrzy na kobiecy puchaty płaszcz

Projektanci dziś oferują różne dodatki, a futrzane mankiety, opóźnione kieszenie, guziki, węże i dodatkowe wstawki są dodawane do puchu z naturalnym futrem. Wszystko to nadaje wyjątkowej oryginalności i stylu całemu obrazowi, który doskonale łączy się z beretami, czapkami, trójwymiarowymi chustami.

Wybierając damski płaszcz zimowy, powinieneś zwrócić uwagę na jakość szwów i opóźnień, przez które dół nie powinien się czołgać. Ważne jest również przetestowanie produktów pod kątem braku szczelin i nierównomiernego rozmieszczenia wypełniacza.

Jedną z uznanych na świecie jakości sprawdzonych przez czas jest włoska. Właśnie dlatego płaszcz puchowy wyprodukowany we Włoszech jest przykładem perfekcyjnego dopasowania, nieskazitelnego materiału i modnych stylów.

Płaszcz puchowy z futerkiem zdobiącym kołnierz, mankiety, a w niektórych przypadkach dno produktu będzie wyglądać harmonijnie w zimową pogodę, gdy śnieg leży na ulicy, a Ty chcesz mieć wyjątkowy komfort i ciepło.

Płaszcz puchowy 1Płaszcz puchowy 2Puchaty płaszcz 3
Płaszcz puchowy 4Płaszcz puchowy 5Płaszcz puchowy 6
Puchaty płaszcz 7Płaszcz puchowy 8Płaszcz puchowy 9