Dziś szczupła i wysoka budowa kobiecego ciała jest popularna nie tylko wśród przedstawicieli płci męskiej, ale także w świecie mody i show biznesu. Wysokie, piękne dziewczyny zawsze przyciągały uwagę innych i cieszyły się powodzeniem we wszystkich aspektach. Ale co zrobić z tymi, których natura nie miała wzrostu i długich nóg? W tym przypadku projektanci oferują wygładzenie braku niskiego wzrostu butami. W nowym sezonie zimowym buty na platformach stały się jednym z najpiękniejszych i najpopularniejszych rodzajów obuwia. W przeciwieństwie do pięty lub klina na platformie model jest o wiele bardziej stabilny, a gładki wzrost lub brak jest o wiele wygodniejszy dla nóg. Dlatego ten typ obuwia zimowego jest szczególnie odpowiedni dla płci pięknej, prowadząc aktywny tryb życia.

Buty na platformie na zimę

Jednym z najpopularniejszych stylów były krótkie buty zimowe na platformie. W nowym sezonie projektanci zaprezentowali modele skróconych butów i półbutów z różnymi dodatkami w postaci pasków, nitów i kokard. Takie kobiece style są często prezentowane w oryginalnym designie obuwia.

Wybierając wysokie buty zimowe na platformie, styliści sugerują zwracanie uwagi na modele ozdobione futrem. Również w wysokim stylu taki dodatek jak sznurowanie jest aktualny. Nie jest konieczne, aby sznurówki były zapinkami. Wystarczy, że akcesorium w postaci koronki zostało pierwotnie lub twórczo związane i udekorowało bagażnik.

Najmodniejsze w tym sezonie były buty zimowe na wysokiej platformie. To rozwiązanie nieco przypomina Lata 90 kiedy wysoka platforma była modna i cieszyła się popularnością przez kilka sezonów z rzędu. Jednak w naszych czasach wysokie buty zyskały o wiele więcej elegancji i wyrafinowania, dzięki czemu noga kobieca jest bardziej szczupła.

damskie buty zimowe na platformie1damskie buty zimowe na platformie2damskie buty zimowe na platformie3
damskie buty zimowe na platformie4damskie buty zimowe na platformie5damskie buty zimowe na platformie6
damskie buty zimowe na platformie7damskie buty zimowe na platformie8damskie buty zimowe na platformie9