Zima nie jest popularnym sezonem wesela , ale zimna, a nawet śnieżna pogoda nie będzie w stanie zapobiec wakacjom. Odpowiednio dobrany projekt stworzy prawdziwą zimową bajkę.

Pomysły na zimowe wesele

Na uroczystość najlepiej wybrać wiejską rezydencję z kominkiem, pięknymi kolumnami, klatką schodową, ogólnie pokój powinien być jak zamek, który musi być odpowiednio urządzony.

Kolory na ślub zimowy:

  1. Wersja czerwono-biała . Idealna kombinacja na zimę, która jednocześnie uosabia pasję i szczerość, miłość i czułość.
  2. Wersja czarno-biała . Najpopularniejsza kombinacja, która łączy w sobie prostotę i luksus.
  3. Złota opcja kremowa. Ta kombinacja kolorów podczas ślubu zimowego pomoże stworzyć cieplejszą atmosferę. Złoty i kremowy kolor nada wakacyjnemu luksusowi i elegancji.
  4. Do wyboru cztery kolory: niebieski, biały, szary i brązowy . Te odcienie pozwalają uwydatnić piękno zimy, ale jednocześnie atmosfera jest ciepła i przytulna.
  5. Wersja fioletowo-biała . Fiolet jest uważany za symbol sprawiedliwości i miłości. Ta kombinacja kolorów zapewni atmosferę bogactwa i wyrafinowania.

Robienie zimowego wesela powinno być szczegółowo przemyślane. Użyj gałązek iglastych, stożków, różnych girland, świec, kryształów i bombek. Możesz kupić puszki ze sztucznym śniegiem i stworzyć dodatkowe prawdziwie zimowe dekoracje.

Pomysły na ślub w stylu zimowym

Aby uroczystość była stylowa i oryginalna, zaleca się użycie określonego scenariusza, który uprości wybór wystroju, ponieważ będziesz musiał pracować w określonym kierunku. Wiele par decyduje się na świętowanie wesela w stylu rosyjskim, ponieważ jasne szaliki, konie z dzwoneczkami, futra, wszystko najlepiej pasuje do ferii zimowych. Styl nadaje się również na ten sezon. rustykalny , "Królowa Śniegu", a także różne zimowe bajki.

dekoracje ślubne zimowe1dekoracje ślubne zimowe2dekoracje ślubne zimowe3
zimowe wesele decoration4dekoracje ślubne zimowe5dekoracje ślubne zimowe6
dekoracje ślubne zimowe7dekoracje ślubne zimowe8zimowe dekoracje ślubne9