Błędem jest sądzić, że zapachy zapachowe są uniwersalne i odpowiednie na każdą porę roku. Wielcy perfumiarze tworzą swoje arcydzieła, biorąc pod uwagę różne czynniki, w tym zjawiska pogodowe. Dlatego wybierając perfumy, które lubisz, powinieneś wiedzieć, o której porze roku będzie właściwe z nich korzystać. Na przykład lekkie zapachy są nieodłącznie związane z latem, ale zimowe zapachy dla kobiet mają inną specyfikę. Mówimy o bardziej trwałych i nasyconych zapachach, które mogą uwydatnić zyski. zimowy wygląd każda kobieta.

Zapachy dla kobiet na zimę

Każdy perfum ma zdolność "brzmieć" na swój sposób w różnych porach roku. Faktem jest, że na każdy koncentrat mają wpływ wilgotność i temperatura powietrza. Dlatego, jeśli nie chcesz odstraszyć ludzi swoimi "zapachami", powinieneś nauczyć się wybierać je zgodnie z porą roku.

Najlepsze zimowe perfumy dla kobiet zawierają pikantne, bardziej intensywne nuty, które pozostawiają długi i wytrwały pociąg. Kiedy kobieta z takim aromatem przechodzi przez mężczyznę, odczuje jej obecność przez długi czas, pomimo faktu, że nie była w pobliżu przez długi czas.

Wśród ogromnego wyboru perfum, które nadają się do użytku zimowego, trudno jest określić najlepsze. Tutaj jest kwestia osobistych upodobań i preferencji. Na przykład zimowy zapach dla młodej kobiety z Dolce & Gabbana tworzy nęcący szlak. Preferują go tajemnicze natury, które pragną pozostać w pamięci człowieka przez długi czas. Słodkie kwiatowe nuty lilii i jaśminu w połączeniu z brzoskwinią, bergamotą i mandarynkami tworzą prawdziwą idyllę i harmonię. Ten zapach będzie prawdziwym znaleziskiem dla silnych, ale jednocześnie kobiecych natur.

zimowe zapachy dla kobiet2

Również zasługuje na szczególną uwagę i zapach Piękno od Calvina Kleina , który został wymyślony dla zmysłowych dojrzałych kobiet, które osiągnęły luksusowe 40 lat. Jego zapach uosabia kobiecość i wdzięk, umysł i piękno. Zapach ten podbije innych swoim wyrafinowaniem i kuszącym śladem z nutami drzewnego cedru, a także motywami kwiatowymi jaśminu i lilii.

zimowe zapachy dla kobiet1

Ale perfumy Gucci Premier są w stanie uwolnić cały wewnętrzny potencjał właściciela, zamieniając ją w prawdziwą królową piłki. Harmonijne połączenie nut kwiatowych i drzewnych jest bardzo słabo splecione z lekkim, subtelnym kremowym aromatem. Uzupełnieniem tej harmonii były inkluzje z dymnej skóry, które pozostawiły po sobie wykwintny pociąg, przeszkadzając i otępiając wszystkich mężczyzn.

zimowe zapachy dla kobiet3

Zmysłowe kobiety, które nawet w zimnych porach roku chcą pozostać namiętne, gorące, a jednocześnie delikatne i romantyczne, woda toaletowa Pink Bouquet Moschino jest idealna. Pachnąca kompozycja składa się z płatków kwiatów, takich jak lilia, jaśmin, fiołek, piwonia. Posypane sokiem ananasa, brzoskwini i malin, uzupełnione bukietem bergamotki, piżma, mchu dębowego i przypraw, tworzą poczucie świętowania, dając poczucie radości i szczęścia.

zimowe zapachy dla kobiet4