Przedłużanie włosów na tressa jest dziś bardziej delikatną metodą w porównaniu z rozszerzeniem torebki zimnej lub gorącej. To pozwala ci nadal modelować długość, tworzyć luksusowe fryzury na specjalną okazję lub po prostu na nastrój, dopiero teraz twoje włosy będą poddane umiarkowanemu lub minimalnemu stresowi. Wszystko zależy od rodzaju włosów na wybranych warkoczach.

Istnieją dwa rodzaje warkocza:

  1. Wsuń spinki do włosów.
  2. Wstążki naciągowe.

Warkocz włosów na spinkach to nici naturalnych lub sztuczne włosy które są zamocowane w różnych miejscach w tyle głowy. Zasadniczo do pakietu pasm dołączona jest instrukcja ze standardowym schematem montażowym. Aby przypiąć tressy, musisz zebrać włosy w kok, pozostawiając dolne pasma za darmo. Następnie lekko rozczesuj je (żyłki) u nasady, w miejscu mocowania szpilek. Do dodatkowego mocowania po "przedłużeniu" można natrzeć lakierem na górze.

Zalety modeli z spinkami do włosów

Spinki do włosów są dobre, ponieważ dzięki pewnym umiejętnościom i praktyce możesz je łatwo przyczepić i zdjąć samodzielnie. Te naturalne warkocze mogą być nieodróżnialne od ich własnych. Praktycznie nie zanieczyszczają, ponieważ nie są stale zużyte. Można je myć aż do 15-20.

Jeśli nie możesz odebrać włosów pasujących do koloru, możesz użyć przyciemnionego szamponu.

Sztuczne włosy na warkoczach, choć są znacznie tańsze, mogą wyglądać nienaturalnie ze względu na nienaturalny połysk. Są bardziej wymagające i specyficzne pod względem pielęgnacji, muszą być malowane tylko specjalnymi farbami i tak dalej.

Warkocz pasa

Są to opaski do włosów, które znajdują się również w okolicy szyi. Aby naprawić te Tressy powinien opanować. Schemat wygląda następująco:

  • w strefie potylicznej, równolegle do podłogi (to znaczy przez głowę), cienki warkocz utkany jest z włosów rodzimych;
  • dalej do tego warkocza, warkocz jest przyszyta specjalnie wygiętą igłą.
Zalety wydajności taśmy

Jest to bardziej trwała konstrukcja. Korekta polega na odrastaniu włosów, gdy warkocz staje się luźny, a warkocz jest luźno przytrzymywany. Pozwala osiągnąć większą objętość (na życzenie klienta) ze względu na położenie kilku taśm jedna nad drugą.

W przypadku krótkich włosów zaleca się wybrać małe i lekkie (krótkie i mini-taśmy). Ich rozmiar to około 25x3 mm i 10x4 mm. Takie taśmy są cienkie i niepozorne, nie ładują się i nie ciągną za włosy.

warkocz włosów1warkocz włosów2włosy na tressa3
włosy tressa4włosy tressa5włosy tressa6
włosy tressa7warkocz włosów8włosy tressa9