Wyrażenie, że ludzie przybierają na wadze, ponieważ kochają jeść, jest złe, ponieważ prawdziwi smakosze nie cierpią nadwaga . Aby to udowodnić, angielscy naukowcy przeprowadzili eksperyment, w którym wzięli udział zupełnie inni ludzie. Niektóre z nich należały do ​​grupy dla smakoszy. Podano im osobny stół z kilkoma urządzeniami, a także podano różne przyprawy i sosy. Inna część ludzi jadła zgodnie z zasadą - najważniejsze jest smaczne i satysfakcjonujące. W rezultacie osoby z nadwagą wśród smakoszy praktycznie nie okazały się, ponieważ jedli powoli, żując każdy plaster ostrożnie, aby cieszyć się smakiem potrawy.

Czas zostać smakoszem

Jak wiadomo, jeśli dana osoba nie otrzyma przyjemności moralnej, estetycznej i smakowej z niewielkiej porcji, z pewnością dotrze do tych uczuć ilością zjedzonego jedzenia. Jeśli chcesz smacznie zjeść, ale nie możesz zdobyć dodatkowych kilogramów, naucz się czerpać prawdziwą przyjemność z jedzenia, czyli zostań smakoszem.

Wiele kobiet uważa, że ​​aby pozbyć się zbędnych kilogramów, należy koniecznie zrezygnować z ulubionych dań i zacząć jeść dietę bez smaku. produkty chociaż jest to całkowicie błędne. Musisz tylko nauczyć się prawidłowo jeść.

Jedną z głównych cech wyróżniających tego smakosza jest pełne szacunku podejście do jedzenia, a w konsekwencji do samego siebie. Dzięki powolnemu i dokładnemu przeżuwaniu każdego kawałka pokarm jest trawiony i trawiony znacznie szybciej.

Zasada tego smakosza

Smakosze mają taką zasadę "wielkiej różnobarwnej płyty". Dzieje się tak, gdy na jednej płycie znajduje się kilka rodzajów naczyń bocznych, na przykład ryż, ziemniaki i rośliny strączkowe, kilka różnych sosów, trzy rodzaje mięsa i chleba. Najważniejsze to minimalna ilość każdej potrawy. Z tego powodu podczas posiłku człowiek może w pełni cieszyć się każdym kęsem. Co nie może się nie radować, to kaloryczna zawartość takiej porcji, średnio nie przekracza 250 kcal. Ta zasada pozwoli ci zaspokoić głód i pozostać karmiona przez dość długi czas.

W przeciwieństwie do monotonnych diet, ten sposób odchudzania przyniesie nie tylko korzyści, ale i wielką przyjemność. Ponadto większość ludzi codziennie je tak monotonnie, że smak jedzenia jest po prostu stępiony. W tym przypadku osoba zaczyna jeść w ogromnym tempie, aby po prostu "wypełnić" żołądek. A to, jak wiadomo, jest jedną z głównych przyczyn pojawienia się dodatkowych kilogramów. Prawdziwy smakosz może zjeść niewielką porcję i czerpać niesamowitą przyjemność z jedzenia i, oczywiście, mieć wystarczająco dużo.

Główne cechy tego smakosza
  1. Jeśli jesz z nożem i widelcem podczas posiłku, a nawet małe kawałki są podzielone na pół, zajmie to dużo czasu, aby zjeść wystarczająco dużo, aby uzyskać wystarczająco dużo nawet niewielkiej porcji.
  2. Dlaczego smakosze nie przybierają na wadze1
  3. To nasycone psychologiczne nasycenie poprzedza fizyczne.
  4. Jedzenie jest niezbędne w miłej atmosferze, a stół ustawiony tak, jakby angielska królowa jadła razem z tobą.
  5. Prawdziwi smakosze nie stosują diet, nie piją tabletek itp.
  6. Z każdego zjedzonego kawałka należy nauczyć się prawdziwej przyjemności.
  7. Smakosze nigdy nie będą wymieniać się przyjemnością.

O smakoszy możemy powiedzieć, że są to ludzie, którzy mogą jeść oczy. Na początku trudno jest radykalnie zmienić dietę i zamiast jeść ogromną rację, aby zjeść kawałek sera. Dlatego wszystko powinno być spójne, a przekształcanie się w smakosza nie stanowi wyjątku. To zajmie trochę czasu, a nauczysz się, jak cieszyć się małą ilością jedzenia, a dzięki temu stracisz wagę na zawsze.