Dobrzy przyjaciele, ciekawa praca i, oczywiście, przyjmowanie witamin pomogą pozbyć się nieuchronnego spadku nastroju w jesiennej brei. Tak, zgadza się. Wydaje się, że latem, spożywając warzywa i owoce, zaopatrzyliśmy się w użyteczne substancje aż do następnego sezonu. W rzeczywistości, aby być energicznym i zdrowym do wiosny, musisz uzupełnić swoje ciało przydatnymi substancjami. Jednak, aby osiągnąć efekt ich odbioru, musisz wiedzieć, jakie witaminy potrzebujesz do picia na jesieni.

Co zagraża brakowi witamin?

Jeśli nie mamy wystarczająco dużo witamin w naszym ciele, czeka nas wiele problemów:

  • przeziębienie i inne choroby zakaźne;
  • spadek aktywności życiowej, przejawiający się w niemotywowanej zmianie nastroju, apatia senność;
  • zmiana w naszej diecie, z której stopniowo znikają warzywa i owoce, a te, które są tam obecne, nie mogą być porównywane z tymi na naszym stole bezpośrednio z łóżka.
Witaminy dla dziewczynek

Aby pozostać "fit" jesienią, musisz wiedzieć, które witaminy wypić jesienią, a to zależy od problemów, które przynosi jesień.

  1. Wszyscy, bez wyjątku, powinni wziąć witamina C (kwas askorbinowy), który zapobiega występowaniu beri-beri, chroni organizm przed skutkami infekcji wirusowych. Pewny znak jego braku - pojawienie się wysypki na ciele, krwawiące dziąsła.
  2. Blada twarz, pojawienie się "worków" pod oczami - dowód na brak witaminy B1.
  3. Jakie witaminy najlepiej pić jesienią, matowe włosy i kondycja twojej skóry skłaniają: jeśli staje się powolna i bez życia, a pęknięcia pojawiają się w kącikach ust, oznacza to, że ciało sygnalizuje brak witaminy B2.
  4. Jakie witaminy do picia na jesień dla kobiety pomogą również w określeniu stanu paznokci, jeśli zaczną złuszczać się i pokryją się czerwonymi i białymi kropkami, zwiększoną tłustą skórą, z jednej strony, i obiegiem poszczególnych jej sekcji - z drugiej - wszystko to są oczywiste oznaki braku witamin B3, B9 w organizmie , A i E.

Dzisiaj rynek farmaceutyczny oferuje szeroki wybór różnych witamin, jednak jeśli chcesz uzyskać efekt ich użycia, warto zasięgnąć porady profesjonalistów.