Pojęcia torby na pasek, jak coś bez smaku i absurdu, coś przypominającego torebkę męską lub torebkę sprzedawcy na rynku, pozostały w odległych latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Dziś ten dodatek, pożądany w kolekcjach wielu współczesnych projektantów, ma zająć pierwsze miejsce na modnym Olympusie. Jednocześnie łączy w sobie prostotę i szyk, a wizerunek z tym eleganckim i miniaturowym atrybutem na pasku niewątpliwie podkreśli indywidualny styl mody.

Efektywny powrót torby w talii

Moda nigdy się nie zatrzymuje, śpieszy się, by zaskoczyć, szybko się spieszy i, oczywiście, ma nawyk powracania. Z żeńską torbą na biodra był to właśnie taki powrót. W nowej, ulepszonej i udoskonalonej wersji wpadła do garderoby współczesnych kobiet mody. Teraz, nie tylko miłośnicy stylu sportowego w ubraniach, ale także zwolennicy surowych kombinezonów spodni odkryli wszystkie zalety tego akcesorium.

Różnorodność kolorów, materiałów i stylów pozwala dziewczętom wybrać opcję dla każdego stroju. Skórzana torba na pasek wygląda bardzo oryginalnie ze względu na niezwykłe zapięcie na pasku z boku lub z przodu. W tym przypadku nie można nie zauważyć wygody, jaką młoda dama odkryje dla siebie, gdy tylko zacznie używać tego dodatku. Ręce będą wolne, a wszystkie niezbędne rzeczy zmieszczą się w tym małym, ale bardzo funkcjonalnym, modnym "asystencie".

Skórzana torba damska z paskiem zyskała nowy impuls popularności wśród fashionistek zaraz po pokazach wybitnych projektantów. Nawet w latach 2010-2011 projektanci wykazali absolutnie unikalne warianty połączenia tego akcesorium z dowolnymi obrazami.

Skórzana torba na pasek może się różnić w zależności od:

  • stylowe dodatki - sportowe, codzienne, klasyczne;
  • formy - okrągłe, kwadratowe, prostokątne, owalne;
  • wystrój - z oryginalnym wyposażeniem lub gładki i zwięzły;
  • kolory - odcienie monofoniczne lub kombinowane.

Trudności z noszeniem torby na pasek w fashionistas nie powstają, wszystko jest ustawione po prostu - musisz nosić torebkę na pasku, który można zapiąć w pasie lub na biodrach. Dzisiaj projektanci oferują tzw transformatory modelowe w którym można zdjąć torebkę z paska i nosić ją w rękach lub na ramieniu. Mocowanie odbywa się w kilku opcjach: na przyciskach, ulotkach, wężu i przyciskach.

Warianty worków talii

Aktywne młode panie, które wolą uprawiać sport i chodzić z pasywną rozrywką, chętnie wybierają sportowe torby na talię, które można zabrać ze sobą, na przykład, gdy idziesz na poranny jogging. Ten model akcesoriów jest najczęściej szyty z tkaniny, chociaż istnieją skórzane produkty znanych marek sportowych, takich jak Nike, Puma i Adidas.

Pomimo tego, że w wersji klasycznej akcesoria te są niewielkie, projektanci wypuścili także linię modeli bardziej wymiarowych. Duża talia torby wygląda mniej schludnie, ale z punktu widzenia funkcjonalności z pewnością wygrywa. Będzie pasował nie tylko do wszystkich potrzebnych rzeczy, ale będzie też miejsce na duże rzeczy, które współczesna młoda dama czasami musi mieć przy sobie.

Przynależność tego nietypowego akcesorium do wieku pokazuje dziś tylko kształty i kolory. Na przykład torby młodzieżowe - to zawsze różnorodność kolorów, obecność zwierząt drukuje , hafty, frędzle i ciernie. Nie mniej oryginalne i sama forma, ponieważ tutaj ścisłe geometryczne linie ustępują miejsca oryginalnemu w formie. Jednym z tych niecodziennych, ale i lubianych modnych trendów była torba na pasek w formie zabawnego małego sovenca, która nadaje obrazowi wyjątkowej oryginalności i uroku.

torba na pasek 1torba na pasek 2torba na pasek 3
torba na pasek 4torba na pasek 5torba na pasek 6
torba na pasek 7torba na talię 8torba na pasek 9