Victoria Beckham, która zaprzyjaźniła się z Megan Markle, nadal dzieli się z prawie 18 milionami armii subskrybentów na Instagramie z ładnymi zdjęciami z życia ich gwiezdnej rodziny.

Podobnie jak Roszpunka

We wtorek, na stronie 43-letniej Victorii Beckham, która udaje się tworzyć kolekcje mody, które zachwycają nie tylko swoich fanów, ale także ekspertów w dziedzinie mody, a także wychowują czwórkę dzieci, ładne zdjęcie jej 6-letniej córki Harper i jej 42-letniego męża David Beckham.

Виктория Бекхэм с дочерью и мужем на катке в минувшие выходные

Victoria Beckham z córką i mężem na lodowisku w ubiegły weekend

W kadrze młodszy przedstawiciel klanu Beckham demonstruje jej długie, złote włosy, pięknie ułożone za pomocą falistej loki, a znakomity piłkarz, promieniejący radością i uśmiechniętą, patrzy czule na swoją małą księżniczkę.

Харпер и Дэвид Бекхэм

Harper i David Beckham

W podpisie do zdjęcia byłego wokalisty Spice Girls napisałem:

"Harper kocha swojego tatę."

Duma tatusia

Miłość Dawida do jego córki jest znana wszystkim. Wcześniej w wywiadzie powiedział nam, że luksusowe włosy Harpera na wiele sposobów były jego zasługą. Victoria kilka razy zasugerowała, że ​​jej mąż przeciął dziecko, ale kategorycznie sprzeciwił się temu pomysłowi i przekonał swoją żonę, by ich nie dotykała. Według Beckhama, ponieważ Harper się urodziła, nigdy nie przycinali jej loków.

Дэвид Бекхэм с дочерью

David Beckham z córką

Bliski przyjaciel

Ostatnio zagraniczne media donosiły, że Megan Markle, która przeprowadziła się do Londynu po zaręczynach z księciem Harry'm, ma już tutaj miłe znajomości. Victoria Beckham stała się nową dziewczyną narzeczonej księcia. Aktorka i projektantka łączyła temat piękna i samoopieki.

Невеста принца Гарри Меган Маркл

Oblubienica księcia Harry Megan Markle

Victoria była pierwszą, która zaoferowała Megan pomoc w wyborze najlepszych salonów kosmetycznych w Londynie i podzieliła się kontaktami sprawdzonych mistrzów, których rekord, nawet dla klientów VIP, jest namalowany na sześć miesięcy. Dzięki patronatowi Beckham, Markle był w stanie dostać się do nich poza kolejnością.

Икона стиля Виктория Бекхэм

Ikona stylu Victoria Beckham

Teraz dziewczyny często dzwonią i korespondują i już zgodziły się iść razem na zakupy.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci

Plotek nie ma wątpliwości, że nazwisko Victoria i jej mąż znajdą się na liście gości na ślubie Harry'ego i Megan, które odbędą się w maju.

Виктория Бекхэм с мужем Дэвидом Бекхэмом

Victoria Beckham z mężem Davidem Beckhamem