Ekstrawaganckie suknie ślubne - bardzo ryzykowna opcja na wesele, ponieważ noszenie nieodpowiedniego stroju, można uznać za frywolną osobę. Ci, którzy wierzą, że ten szczególny dzień powinien zostać odnotowany, aby został zapamiętany na całe życie nie tylko przez nowożeńców, ale także przez gości, a także przez przypadkowych świadków uroczystości, to oczywiście każdy element wakacji powinien być jasny i pełen wyzwań. Dotyczy to zwłaszcza strojów panny młodej i pana młodego, którym uwaga wszystkich będzie przykuwana.

Jednak niezwykłość sukni ślubnej można wyrazić w różnym stopniu: istnieje duża różnica pomiędzy noszeniem bielizny ozdobionej piórami z welonem lub czymś z plastikowych kulek, a także tylko półprzezroczystą sukienką z gipiury, która ukrywa znacznie mniej niż moralność publiczna. Tak więc wybór sukni pozostaje dla oblubienicy, i tylko w jej prawo do określenia, ile chce szokować innych swoją wyobraźnią.


Krótkie fantazyjne suknie ślubne

Najprostszą opcją szokującą publiczność jest noszenie krótka suknia ślubna która prawdopodobnie nie całkowicie pokryje kobiece wdzięki. Ta opcja jest wyraźnie dla dziewcząt, które kochają ryzyko i mają piękną figurę, ponieważ taka spódnica nie będzie w stanie niczego ukryć. Do tej sukienki nie należy nosić bielizny, aby nie wzbudzić fali oburzenia wśród gości tego święta.

Ta mini sukienka będzie pasować długa zasłona z pociągiem, który częściowo będzie odgrywał rolę spódnicy: będzie wyglądał groteskowo, a jednocześnie nie będzie obsesyjnie seksowny. Buty powinny być proste, na wysokich obcasach i bez platformy, aby nie "odwrócić się" od panny młodej do tancerki.

Najbardziej niezwykłe suknie ślubne na świecie

  1. Suknia ślubna wykonana z kwiatów. Suknia ślubna ze świeżych kwiatów to bardzo romantyczna, ale krótkotrwała opcja. Dlatego dla dziewczynek, które kochają nostalgię i postrzegają strój weselny jako symbol szczęśliwego małżeństwa, świeże kwiaty w postaci sukienki nie pasują. Poza tym wiele zależy od pogody i klimatu: jeśli sukienka się podda pod koniec wieczoru, będzie wielkie rozczarowanie.
  2. Suknia ślubna w postaci flagi amerykańskiej. Na takim patriotycznym kroku zdecydowała jedna z Amerykanek ubrana w sukienkę z nadrukiem flagi narodowej. To świetny pomysł dla tych, którzy kochają swój kraj nie mniej niż przyszły mąż, a także ci, którzy mieszkają w kraju z piękną flagą, której kolory nie sprawiają, że ich twarze są blade i zmęczone.
  3. Suknia ślubna z plastikowych kulek. Inną oryginalną i budżetową ideą jest użycie improwizowanych środków: np. Piłek plastikowych. Jeden kreatywny projektant stworzył taką sukienkę bardzo lekką i półprzezroczystą, ale niestety nie ekologiczną.
  4. Suknia ślubna od prezerwatyw. Być może będą narzeczeni, którzy założy taką sukienkę. W pewnym sensie może być postrzegana jako symbol, ale symbol tego, co każdy gość wakacji decyduje o sobie: pary promujące bezpieczne życie seksualne z pewnością docenią tak odważny krok oblubienicy.

Najbardziej ekstrawaganckie suknie ślubne

Suknie ślubne o nietypowych kolorach są bardziej skromną opcją na ekscentryczny ślub, ponieważ można zachować tradycyjny styl i wyróżniać się za pomocą koloru.

Suknie ślubne o nietypowym kolorze to przede wszystkim te, które łączą kilka kolorów: na przykład gładkie przejścia z żółtego na zielony, zmieniając się w czerwone odcienie.

Niezwykłe suknie ślubne dla kobiet w ciąży

Niezwykłe piękne sukienki ślubne dla kobiet w pozycji mogą być zabawne: na przykład, zamiast zasłony kapelusz, a zamiast spódnicy dużo łuków.

Lepiej dla kobiet w ciąży nie podkreślać talii, a zatem sukienka może być całkowicie bezkształtna z chaotycznymi szmatami z lekkiego szyfonu lub jedwabiu.

ekstrawaganckie suknie ślubne 1ekstrawaganckie suknie ślubne 2ekstrawaganckie suknie ślubne 3
ekstrawaganckie suknie ślubne 4ekstrawaganckie suknie ślubne 5ekstrawaganckie suknie ślubne 6
ekstrawaganckie suknie ślubne 7ekstrawaganckie suknie ślubne 8ekstrawaganckie suknie ślubne 9