W prostych słowach perwersja jest perwersją, to jest nienormalnym zachowanie prawa. Perwersję można podzielić na 2 grupy:

  1. Ten, który jest związany z kierunkiem przyciągania, na przykład pedofilii, zoofilii, nekrofilii i tak dalej.
  2. Ten, który zależy od sposobu zaspokojenia swoich seksualnych pragnień, na przykład masochizmu, ekshibicjonizmu itp.

Ponadto można je podzielić na prawdziwe i fałszywe perwersje. Prawdziwe perwersje są inwazyjne, z czasem się rozwijają, z tego powodu żadna relacja nie trwa długo, a także przyczynia się do izolacji w społeczeństwie. Fałszywe perwersje są nabywane przez całe życie, gdy osoba ma normalne stosunki seksualne.

Homoseksualizm

Dla wielu krajów nie jest to perwersja, ale wybór osoby. U mężczyzn perwersja ta występuje znacznie częściej niż u kobiet. Prawdziwy homoseksualizm przejawia się w człowieku, gdy tylko zaczyna doświadczać pociągu seksualnego. Tacy ludzie pragną, nawet myśl o seksie z płcią przeciwną jest obrzydliwa. Wszystko fantazje pragnienia i marzenia są związane tylko z przedstawicielami ich płci. Homoseksualistów można podzielić na aktywnych i pasywnych. Są ludzie, którzy próbują przezwyciężyć swoją atrakcję i szukać pomocy u lekarzy. Najczęściej są to fałszywi homoseksualiści doświadczający pociągu seksualnego zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet, tacy ludzie są nazywani biseksualnymi. Przyczyną pojawienia się homoseksualizmu mogą być urazy psychiczne, wykorzystywanie dzieci i długotrwałe przebywanie w grupach tej samej płci.

Transwestytyzm

Tacy ludzie mają prawdziwe pragnienie zachowywania się jak płeć przeciwna, noszenia ubrań, fryzjerstwa itp. Prawdziwa transwestycja przejawia się od dzieciństwa, chłopiec może wkładać buty matki, malować, bawić się lalkami i zaprzyjaźniać się tylko z dziewczynami, kobiety mają coś odwrotnego. Fałszywa transwestycja - przebieranie się do masturbacji, dla osiągnięcia przyjemności. Ta wersja perwersji występuje najczęściej u mężczyzn.

Transseksualizm

Transseksualizm to pragnienie zmiany płci i powstaje najczęściej z dzieciństwa. Tacy ludzie marzą o operacji zmiany płci i wreszcie otrzymują długo oczekiwane ciało. Transseksualiści w nowym ciele mogą łatwo przystosować się do życia i osiągnąć pożądany sukces.

Fetyszyzm

Różnorodne zachowania, gdy źródłem inspiracji i kultu są nieinteligentne rzeczy. Jeśli dana osoba może uprawiać seks i bawić się bez żadnych rzeczy, nazywa się to fałszywą perwersją.

Ekshibicjonizm

Ten wariant perwersji przejawia się u mężczyzn. Czują satysfakcję, gdy w nieoczekiwanych sytuacjach kobiety są pokazywane narządów płciowych, gdy "ofiara" jest przestraszona, ekshibicjonizm czuje się usatysfakcjonowany. Traktować prawdziwe perwersje, ponieważ zadowolenie z ekshibicjonizmu jest znacznie silniejsze niż ze zwykłego seksu.

Pedofilia

Seksualne przyciąganie do dzieci, leczenie fałszywych perwersji. Najczęściej występuje u starszych mężczyzn. Ten rodzaj perwersji jest ścigany przez prawo.

Kazirodztwo

Relacje seksualne z krewnymi. Jest zakazany w prawie wszystkich krajach, dziecko urodzone w takim przymierzu często cierpi na demencję.

Zoophilia

Relacje seksualne ze zwierzętami. Najczęściej występuje u nastolatków z zaburzeniami psychicznymi, których wykwalifikowana pomoc z tego rodzaju perwersji może się pozbyć.

Sadyzm, masochizm

Pragnienie przyniesienia bólu partnerowi seksualnemu (sado), zarówno fizycznemu, jak i moralnemu, lub pragnieniu odczuwania takiego bólu (mazo). Czasami może dojść do poważnych obrażeń, na przykład skaleczeń, oparzeń i tak dalej.