Wszyscy przedstawiciele płci pięknej uważają, że prawdziwie piękne włosy powinny mieć naturalny połysk. Niestety, nie każdy może się poszczycić takimi. Większość kobiet musi zrobić coś, żeby ich lśniły włosy. Cóż, to przywraca nudne loki w domowych procedurach.

Co powinienem zrobić, aby moje włosy zabłysły?

Na piękno włosów wpływają różne czynniki. Mogą stracić cenny naturalny blask z powodu częstych stresów i doświadczeń, wpływu negatywnych czynników zewnętrznych, niedożywienia i różnych chorób.

Te włosy znowu świeciły, konieczne jest przyjście z daleka. Bardzo ważne jest, aby znormalizować swój harmonogram pracy, skorygować schemat snu, przejrzeć dietę - dodać więcej produktów dzięki naturalnym białkom, zdrowym tłuszczom, witaminom i minerałom.

Zasady, które pomagają przywrócić zdrowy połysk włosów, w następujący sposób:

  1. Zamki takie jak masaż. Można to zrobić za pomocą drewnianej szczotki z naturalnym włosiem.
  2. Mokre włosy należy powoli czesać. W żadnym wypadku nie należy aktywnie pocierać ich ręcznikiem.
  3. Aby błyszczeć włosy, używaj żelazek, lokówek i suszarek do włosów tak mało jak to możliwe.
  4. Nawet latem zaleca się noszenie czapki. Konieczne jest, aby loki nie były wystawione na działanie wysokich temperatur.

Maski do włosów do zabłyśnięcia

Wzmocnienie domowych narzędzi nigdy nie będzie zbyteczne. Najprostsza receptura otrzymywana jest z mieszaniny roślin i olejki eteryczne . Taka maska, nawet w nocy możesz wyjść. Jest zmyty regularnym szamponem.

Przepis na maskę jajeczną do polerowania włosów

Składniki:

  • jajko - 2 sztuki;
  • glicerol - 1 łyżka. l.;
  • ocet - 1 łyżeczka.

Przygotowanie i stosowanie

Składniki do mieszania i rozprowadzania na czyste włosy. Owiniętą głowę należy przechowywać przez pół godziny. Opłucz szamponem.