Wspaniałe, zadbane zamki są wizytówką każdej kobiety. Aby zachować piękną fryzurę, współczesne kobiety używają różnych produktów do stylizacji. Wśród nich znajdują się lokówki bumerangowe - wielokolorowe gumki z gumy lub gumy piankowej z cienkim drutem wewnątrz.

Lokówki bumerang - jak korzystać?

Te akcesoria stylistyczne mają znaczącą przewagę między innymi. Są całkowicie bezpieczne, a nawet przy częstym stosowaniu nie mogą uszkodzić twoich loków. Aby stworzyć modny wizerunek, możesz kupić kilka zestawów papillotok o różnych rozmiarach. Młode dziewczyny nie będą musiały się uczyć, jak nawijać włosy na lokówki bumerangu.

bumerang

Lokówki bumerangi na krótkich włosach

Stworzyłeś stylową fryzurę, która jest bardzo do twojej twarzy, ale nie ma wystarczającej objętości. Ten problem można łatwo rozwiązać bez wychodzenia z domu, jeśli nauczysz się prawidłowo nawijać włosy na lokówkach bumerangu. Będziesz potrzebował średnich lub dużych miękkich patyczków. Działania uzupełniające:

 1. Umyj i lekko osusz głowę ręcznikiem.
 2. Zastosuj ulubiony produkt, aby zwiększyć głośność.
 3. Pasma o tej samej szerokości na przemian umieszcza się w środku obiektu i wykręca się od twarzy, przy krawędziach brzegowych papillot nie powinien być używany.
 4. Zabezpiecz końce narzędzia.
 5. Suche suszarka do włosów .

Aby stworzyć małe loki będziesz potrzebować cienkich narzędzi fryzjerskich:

 1. Rozpocznij proces curlingu z hukiem.
 2. Konsekwentnie przechodź od korony do tyłu głowy, a następnie - whisky.
 3. Każda nić, jeśli już wyschła, lekko zwilżona wodą i owinięta do środka.
 4. Pozostaw włosy do całkowitego wyschnięcia.
 5. Usuń spinki do włosów w odwrotnej kolejności.

Lokówki bumerangi - jak używać na średnich włosach?

Lokówki bumerangi na średnich włosach, aby je podnieść, nie są trudne. Jest to najbardziej dopuszczalna długość do zwijania. Możesz łączyć różne rozmiary, aby osiągnąć piękna stylizacja . Ta metoda obejmuje następujące manipulacje:

 1. W przypadku czystych włosów nałóż niewielką ilość środka do stylizacji.
 2. Rozpocznij proces zwijania od korony do tyłu głowy.
 3. Każdy grzebień jest czesany i obracany wokół osi.
 4. Powstałą w ten sposób wić umieszcza się na patyku i zwija zwinięcie do korzeni.
 5. Końce twojej "magicznej różdżki" łączą się ze sobą.
 6. Konsekwentnie wkręć wszystkie pasma i pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Możesz użyć suszarki do włosów, ale styliści nie zalecają nadużywania "narzędzi" termicznych.
 7. Lekko wyprostuj loki dłońmi i uczesz włosy lakierem.

Lokówki bumerangi - jak używać na długich włosach?

Stylizacja wydłużonych loków na dwa różne sposoby:

 1. Aby uzyskać stylizację w postaci pionowych loków, potrzebne będą 2-3 pakiety papillotics. Zaleca się stosowanie szerokich średnic i wydłużonych akcesoriów. Skręć pojedyncze pasma od czubka głowy do tyłu głowy. Aby ułatwić manipulację, ważne jest, aby najpierw podzielić włosy na dwie części. Aby rozpocząć, konieczne jest od dolnej części, a następnie przejść do fali w kierunku do czoła.
 2. Aby stworzyć zgrabne klasyczne loki na lokówkach bumerangu, wystarczy jedna paczka. W tym przypadku pasma są skręcane wzdłuż linii ich wzrostu i pozostawione w nocy, ponieważ nie zakłócają prawidłowego odpoczynku. Układanie można wykonać przewijając pasma zarówno od końca, jak i od korzeni. Najważniejsze jest to, że są mocno ustalone. Ogólne zasady zwijania się w celu stworzenia luksusowej fryzury na lokówkach bumerang są takie same jak powyżej. Gotowe włosy można ozdobić dekoracyjną spinką do włosów.

Ile utrzymać lokówkę bumerangu?

ile utrzymać lokówek bumerangu

Aby uzyskać elastyczne loki, spinki powinny być trzymane przez co najmniej 2-3 godziny. A to może być ich jedyna wada. Wśród czynników wpływających na czas ekspozycji tych użytecznych przedmiotów, należy wymienić strukturę włosów, długość i stopień ich hydratacji. Pozostawienie bumerangu na noc, wynik ich działania można w pełni docenić rano.

Ile utrzymać bumerang1Jak zachować bumerang3

Lokówki Boomerang - rozmiary

Te niezastąpione i modne dodatki dają różne długości i średnice. Dzięki tej różnorodności można je wybrać do stylizacji pasm o dowolnej długości i sztywności. Duże lokówki bumerang pomogą w układaniu długich loków, a cienkie docenią właściciele krótkich fryzur. Dzięki nim każdego dnia będzie można stworzyć nowe małe arcydzieło fryzjerskie.