Piękno słowiańskich kobiet jest lekko przesłonięte jakością włosów - są one cienkie i ciężkie, często pozbawione objętości, nawet jeśli są grube. Optymalna fryzura w takich przypadkach jest uważana za samochód-fasolę z długimi przednimi pasmami. Ta fryzura uniwersalnie pasuje do każdego stylu i obrazu, zbliża kształt twarzy do owalu i dodaje brakujące zaciągnięcie.

Typy Bobcade z wydłużeniem

Zaletą rozważanej redukcji jest jej zmienność. Opierając się na klasycznej geometrii, rzemieślnicy tworzą niepowtarzalne fryzury dla różnych kobiet. Istnieją 3 podstawowe typy bob-kare:

 • standard;
 • asymetria;
 • ukończenie szkoły.

Pierwszy typ fryzury charakteryzuje się gładkimi, zgrabnymi liniami i czystym prostym krojem, który powtarza zginanie kości policzkowych. Tył włosów jest nieco krótszy niż przód, ale bez ekstremalnych przejść i ostrych rogów. Ten Bob-kara z wydłużaniem jest wszechstronny, nadaje się dla kobiet z każdym kształt twarzy . Jej fryzura koryguje i zbliża się do ideału dzięki owalnemu konturowi wewnętrznemu.

Виды боб каре с удлинением разВиды боб каре с удлинением дваВиды боб каре с удлинением три

Asymetryczny samochód Bob z wydłużeniem

Prezentowana odmiana fryzury wygląda stylowo, skutecznie i odważnie. Odważny bóbr z przedłużeniem na jedną stronę natychmiast przyciąga uwagę innych, podkreśla kości policzkowe i oczy. Ta fryzura może być noszona z centralnym i bocznym rozstaniem, w zależności od kształtu i cech twarzy. Opisany Bob-kara doskonale nadaje się dla kobiet o ostrych lub grubych rysach, szerokich kościach policzkowych. Asymetria przesuwa nacisk na siebie i wizualnie maskuje te wady.

Асимметричное боб каре с удлинением разАсимметричное боб каре с удлинением дваАсимметричное боб каре с удлинением три

Bob-kara z wydłużeniem i ukończeniem

Istnieje wiele możliwości zrobienia tej fryzury - filet lub zgrywanie końcówek, kaskada, drabina i inne sposoby pracy na pasmach. Ukończył Bob-Kara z wydłużeniem jest idealny dla kobiet o kwadratowej, prostokątnej i szerokiej okrągłej twarzy. Nieostry kontur cięcia wizualnie zmiękcza wymienione niedociągnięcia, a skrócona korona zwiększa wysokość głowy, wizualnie wyciąga ją i przybliża do właściwego owalnego kształtu.

Боб каре с удлинением и градуировкой разБоб каре с удлинением и градуировкой дваБоб каре с удлинением и градуировкой три

Kto idzie do fryzjera?

Ta fryzura jest uniwersalna, może być noszona przez kobiety każdego rodzaju i koloru pasm, niezależnie od kształtu twarzy czy wieku. Jedynym niuansem jest to, że loki powinny być łatwe do ułożenia. Na zbyt twardych i gęstych włosach Bob-Kara z wydłużeniem do twarzy wygląda niechlujnie i szybko traci kształt. Strzyżenie ma kilka wariantów dla różnych poziomów i pasm.

Bob-kar z przedłużeniem krótkich włosów

W tym przypadku mamy na myśli zamki, których końce dotykają środkowego lub płatka ucha. Krótki samochód typu bean-bean z przedłużeniem sugeruje obcięcie włosów na wierzchołku i tyle, więc ten rodzaj fryzury jest bardziej odpowiedni dla młodych kobiet bez wizualnych oznak starzenia się na szyi. Kształt twarzy nie ma znaczenia, z pomocą rozstania, grzywki i opiłki możesz "dostosować" fryzurę do indywidualnych cech każdej kobiety.

Боб каре с удлинением на короткие волосы разБоб каре с удлинением на короткие волосы дваБоб каре с удлинением на короткие волосы три

Bob-kar z rozszerzeniem na średnie włosy

Proponowany rodzaj fryzury jest odpowiedni, jeśli chcesz nadać skrętom piękny kształt i objętość, ale nie tnij ich za bardzo. Średnia fryzura Bob-Kar z wydłużeniem wykonywana jest na poziomie płatków usznych lub poniżej, do obojczyka. Cięcie może mieć inne nachylenie i ostrość kąta. Standardowy przeciętny Bob-kar z wydłużeniem cienkich włosów jest cięty z gładkim przejściem od krótkich loków od tyłu (środek szyi) do maksymalnych pasm z przodu. Różnica między nimi wynosi około 2-3 cm.

Bardziej ekstrawaganckie i jednocześnie kobiece jest ekstremalne wydłużenie bobu. Za włosy pozostają podobnie krótkie, ale cięcie odbywa się pod dużym nachyleniem. Przednie pasma mają ostre końce i znajdują się na poziomie tuż poniżej obojczyka. Znaczne wydłużenie nie tylko wygląda pięknie i niecodziennie, ale także pomaga maskować niektóre wady twarzy. Strzyżenie skrywa kwadratową dolną szczękę i duże kości policzkowe, zmiękcza szorstki podbródek.

Боб каре с удлинением на средние волосы разБоб каре с удлинением на средние волосы дваБоб каре с удлинением на средние волосы три

Bob-kar z wydłużeniem na kręconych włosach

Fryzura uznawana przez większość kobiet jest prosta i gładka, ale dobrze wygląda na falujących lokach. Bob-kar z delikatnym wydłużeniem w połączeniu z miękkimi lokami daje wyraźną objętość, zaokrągla kwadratowe rysy twarzy i wizualnie sprawia, że ​​jest owalna. Jest to bardzo delikatna i kobieca fryzura, podkreślająca oczy i kontur warg. Bob-kara z wydłużeniem kręconych pasków jest odpowiedni dla wszystkich kobiet. Fryzurę można nosić przy każdym, nawet kanciastym kształcie twarzy, jest ona aktualna zarówno w młodości, jak iw dojrzałym wieku, harmonizuje z różnymi stylami ubrań.

Боб каре с удлинением на вьющиеся волосы разБоб каре с удлинением на вьющиеся волосы дваБоб каре с удлинением на вьющиеся волосы три

Układanie na wózku z wydłużeniem

Ta fryzura ma proste kontury i geometrię, a doświadczeni fryzjerzy wykonują ją zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów klienta. Dzięki temu, fryzury na Bobcara z wydłużeniem łatwo i szybko pasują. Istnieją klasyczne i alternatywne opcje do dekorowania pasm. Sposoby układania kobiet dobierane są indywidualnie, koncentrując się na własnym stylu, smaku, osobowości i preferencjach w ubraniu.

Bob-kara z wydłużeniem i grzywką

Określony element fryzury jest zalecany przy obecności wysokiego lub szerokiego czoła, masywnych kości policzkowych i innych niedoborów. Standardowe proste, a nawet grzywka do linii wzrostu brwi są odpowiednie dla kobiet o wąskiej twarzy i ostrych, wydłużonych rysach. Ten detal fryzury wizualnie zaokrągla i zmiękcza rogi. Krótki promień fasoli z hukiem do wydłużania to dobry wybór dla właścicieli schludnego podbródka, ale wysokich i rozszerzonych kości policzkowych. Przednia nić ukryje nadmiarową objętość twarzy, nadając jej pożądany owalny kształt.

Najbardziej popularną opcją jest Bob-Kara z wydłużeniem i ukośnymi grzywkami. Jest to uniwersalna fryzura, która pasuje do każdego rodzaju twarzy. Długi zukosowany huk dodaje asymetrii, zamiast odwracać uwagę od wszelkich wad - szorstkiej żuchwy i podbródka, szerokich kości policzkowych, wysokiego czoła, spuchniętych policzków. Ta fryzura będzie pasować do różnych obrazów i będzie wyglądać naturalnie zarówno w strojach klasycznych, jak i sportowych.

Metoda układania Bob-Kar z płaskim, ściętym stożkiem lub pasmem z wydłużeniem jest bardzo duża:

 • wyciągnąć prasowanie ;
 • przeczesać grzywkę w tył lub w górę;
 • stworzyć zgrabny marsz;
 • curl;
 • lekko rozczochrane włosy;
 • warkocz od grzywki warkocza, przekręcić opaskę;
 • podświetlić końce ("igły");
 • czesać górę głowy i inne metody.
Боб каре с удлинением и челкой разБоб каре с удлинением и челкой дваБоб каре с удлинением и челкой три

Bob-kara z wydłużeniem bez grzywki

Brak rozważanego szczegółu fryzury czyni go bardziej zwięzłym. Strzyżenie Bob-kara do wydłużania często wykonuje się bez grzywki, zwłaszcza jeśli kobieta ma szeroką (okrągłą lub kwadratową) twarz. W takich sytuacjach musi być wizualnie narysowany, a nie zaokrąglony, aby przednie nici nie zostały przecięte. Długie włosy po bokach, lekko zwinięte na końcach w środku, tworzą owal, w którym twarz "pasuje". Dzięki temu efektowi wizualnie zmniejsza się szerokość, linie szyi zyskują wdzięk i wyrafinowanie.

Bob-kara z wydłużeniem wygląda świetnie we wszystkich stylach:

 • Prostowanie;
 • miękkie loki;
 • fala;
 • zaniedbanie;
 • imitacja mokrych włosów;
 • tkanie i uprząż;
 • nasady z tyłu głowy lub korony.
Боб каре с удлинением без челки разБоб каре с удлинением без челки дваБоб каре с удлинением без челки три