Opierając się na trendach do maksymalnej prostoty stylów i linii odzieży w 2014 roku, ta zwięzłość zostanie skompensowana przez rozwiązania w zakresie koloru i tekstury. Kolory w ubraniach w 2014 roku zostaną połączone w taki sposób, aby ozdobić obiekt jak najwięcej, aby nadać mu pewną "zapał".

Najmodniejszym kolorem lata 2014 jest paleta żółtych, pomarańczowych, a także turkusowych i różnych wariantów czerwieni. Biały kolor jest zawsze taki jak zawsze. Różowe odcienie są odpowiednie dla elementów wykończeniowych, takich jak kołnierz i mankiety. By the way, różowe elementy dekoracyjne wyglądają świetnie na ciemnym tle - czarny lub granatowy.

Najmodniejsze kolory ubrań 2014

Najmodniejszy kolor 2014 roku to bez wątpienia szmaragdowo zielony . Ten szlachetny cień dominuje w wielu kolekcjach projektantów. Bardzo świeże i oryginalne elementy wykończenia srebrnego lub złotego odcienia na szmaragdowym tle. Ta wyjątkowa kombinacja wygląda bardzo atrakcyjnie i cudownie podkreśla kobiecość i styl modnej kobiety.

Asymetryczne wydruki i skóra

W nurcie modnych nadruków, dłoń należy do kwiecistych wzorów, z pewnym optycznym zniekształceniem, przypominającym kosmiczne motywy.

Szczególnie istotne w 2014 r. Będą wydruki asymetryczne, czyli w tym samym ubraniu mogą być używane dwa różne nadruki od tyłu i przodu, poza tym rękawy mogą być zupełnie inne zarówno pod względem długości, jak i koloru.

Jeśli chodzi o najmodniejszy kolor sukienki, w 2014 roku zaleca się stosowanie odcieni zieleni, niebieskiego, bordo.

Wyroby skórzane również nie straciły na aktualności - ze skóry można nosić zarówno szorty, jak i sukienki, a także skórzane wstawki do dekoracji innych produktów. Również na szczycie popularności są dzianiny i dzianiny, które doskonale ogrzewają się na zimno i wyglądają bardzo stylowo.

najmodniejszy kolor 2014 roku 1najmodniejszy kolor 2014 roku 2najmodniejszy kolor 2014 roku 3
najmodniejszy kolor 2014 roku 4najmodniejszy kolor roku 2014 5najmodniejszy kolor 2014 roku 6
najmodniejszy kolor 2014 roku 7Najmodniejszy kolor w 2014 roku 8Najmodniejszy kolor 2014 roku 9