Na początku zeszłego miesiąca niesamowite wiadomości rozeszły się po całym świecie: oczekuje się, że rodzina księcia Williama i Kate Middleton uzupełni się! Z uwagi na to, że księżna Cambridge jest wyjątkowo trudna do zniesienia trzeciej ciąży, przestała pojawiać się na imprezach towarzyskich. Fani dowiedzieli się o jej stanie z ust męża. Oczywiście, każdy, kto interesuje się życiem brytyjskiej rodziny królewskiej, oczekiwał, kiedy przyszła mama będzie mogła wyjść ponownie. W końcu chciałem zobaczyć, jak zmieniło się jej wygląd.

Кейт вызвала сомнения своей стройностью

I to wydarzenie się stało!

10 października Kate pojawiła się wraz z mężem w Pałacu Buckingham na wydarzeniu poświęconym Dniu Zdrowia Psychicznego.

Duchess of Cambridge wybrała kobiecą niebieską sukienkę do wydania po długim wymuszonym odwrocie. Kate wyposażyła strój firmy Temperely w gipiurowe wstawki i długie rękawy z czarnymi obcasami i zgrabnym sprzączką. Fryzura księżniczki była jak zwykle u szczytu - beztroskie loki były od dawna częścią jej łatwo rozpoznawalnego łuku, a potem zdarzyło się nieoczekiwane: społeczeństwo podzieliło się na dwa obozy. Połowa chwalił żonę następcy tronu za dobry gust i elegancję, a druga połowa szukała ... brzucha!

Слишком худенькая для беременной Gdzie jest ciąża?

Subskrybenci oficjalnego konta Kensington Palace na Instagramie byli bardzo zaskoczeni harmonią księżnej. Komentarze brzmiały w ten sposób: "Czy jesteś pewien, że jest na pozycji?", "Ona w ogóle nie wygląda jak kobieta w ciąży" i "Dla kobiety, która spodziewa się dziecka, jest już bardzo szczupła".

Голубой цвет очень к лицу герцогине Czytaj także
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!
  • Silnie w ciąży Kate Middleton została złapana w supermarkecie

Wątpliwości te same się rozproszą, jeśli fani pary na wysokim poziomie będą mieli cierpliwość czekać kilka miesięcy. Wkrótce interesujące go położenie Kate Middleton będzie zauważalne gołym okiem.