Niemal każda kobieta, która szanuje siebie, ma mały kompleks o swojej figurze, który, jak zawsze wydaje się, jest daleki od doskonałości. Wcześniej, z żałosnym spojrzeniem, zbadaj swoje ciało w lustrze, powinieneś się dowiedzieć, które rysunek według mężczyzn zasługuje na miano ideału.

Piękna figura w opinii mężczyzn

Dziennikarze jednego z brytyjskich magazynów przeprowadzili wywiady z ponad setką mężczyzn, aby poznać współczesny standard kobiecej urody. Tak więc, spieszymy, aby zadowolić tych, którzy zawsze chcą schudnąć do międzynarodowego rozmiaru XXS. Wyniki badań wykazały, że silna część ludzkości znajduje się w duszy właściciela wspaniałych form. Przede wszystkim kobiety z 46-metrowym ubraniem (znajduje się na tej liście Marilyn Monroe).

Jeśli mówimy o najlepszej postaci, to w opinii mężczyzn tylko 1% uważa, że ​​nazwa Kate Moss zasługuje na miano, zwolennicy typu postaci, jak Keira Knightley, okazały się trochę bardziej: tylko 7%, Gisele Bundchen tylko 10%. Pierwsze miejsce i palma otrzymała postać Kelly Brook.

Okazało się, że mężczyźni mają niewielką słabość przed małym kobiecym brzuszkiem, który wygląda na bardziej uwodzicielski niż płaski. A wyraziste formy ich ukochanego uważają, że mają wyraźny znak zdrowia.

Należy zauważyć, że niemieccy naukowcy udowodnili, że mężczyźni topią się przed kobietami typ figury "gruszka" . To właśnie ci przedstawiciele płci pięknej są bardziej niż smukli, ale mają duże piersi (barbie dziewcząt) i kobiety o atletycznej sylwetce i długich nogach.

Co więcej, warto zwrócić uwagę na opinie mężczyzn na temat postaci kobiecej, według sondażu:

  • 75% przyznało, że dla nich ważna jest wielkość ubrania partnera;
  • 60% zgodziłoby się na zerwanie, gdyby druga połowa odzyskała więcej niż 3 rozmiary;
  • 10% - 2 rozmiary;
  • 1% - za jednego.