Z mężczyznami, podobnie jak kobietami, po raz pierwszy trudno znaleźć wspólny język. Aby wybrać odpowiednie tematy do rozmowy z mężczyzną, nie wolno zapomnieć o głównym zasady komunikacji z płcią przeciwną . Łatwiej jest kobiecie i kobiecie znaleźć punkty kontaktu, ponieważ obie są stworzone z tej samej natury, co człowiek.

Na początek, zanim zrozumiesz jakie słowa lubią mężczyźni Przejdźmy do rozważania głównych wskazówek dotyczących psychologii komunikacji z Adamsami:

 1. Mężczyźni potrzebują mniej komunikacji niż kobiety. Większość kobiet nie szczędzi swoich partnerów, gdy dzielą się swoimi wrażeniami z minionego dnia. Czasami trzeba zatrzymać się we właściwym momencie, aż człowiek straci panowanie nad sobą.
 2. Nie zapomnij o celu swojej komunikacji. Zwykle jest to typowe dla mężczyzn. Ale jeśli chcesz nauczyć się poprawnie rozmawiać z mężczyzną, stwórz cel swojej rozmowy. Jeśli twoja rozmowa jest "o niczym", natychmiast ostrzeż swojego partnera o lekkomyślności rozmowy, nie powinien szukać wniosków, pytań ani jakichkolwiek wskazówek.
 3. Zapomnij o podpowiedziach. Od dawna znany jest fakt, że człowiek albo bardzo źle rozpoznaje wskazówkę, albo nie zauważa jej w ogóle w swoich frazach. Bardzo trudno jest mężczyznom z 25 faktów wymienionych przez ciebie w 30 minut, między wierszami do przeczytania 26. Dla nich to, o czym nie mówiliście otwarcie w rozmowie, nie istnieje. Pamiętaj, że dla najlepszej komunikacji z płcią przeciwną mów bezpośrednio o swoich pragnieniach, o sytuacjach życiowych. Nie dręcz go słownymi rebusami.
 4. Używaj różnych taktyk komunikacyjnych. Mężczyźni są w stanie zastosować taką strategię w komunikacji, która, Twoim zdaniem, będzie wyglądała zbyt brutalnie.

Co powinien powiedzieć mężczyzna?

Jak mówi wschodnia mądrość: "Nawet najpiękniejsze słowa są w stanie zadowolić złego węża", dlatego nigdy nie będzie wiadomo, jakie słowa powiedzieć mężczyźnie.

 1. Mężczyzna raczej nie zaakceptuje rozmów o zakupionych rzeczach, rabatach, różnych związkach i obowiązkach domowych. Takie tematy uważają za "nic". Mężczyźni omawiają realistyczne przypadki lub te, które wkrótce sobie uświadomią, o piłce nożnej, polityce itp. Oczywiście, nie każda kobieta jest w stanie z powodzeniem wspierać taką rozmowę, ale potem pamiętaj, że możesz być świetnym słuchaczem.
 2. Pamiętaj, że za każdym udanym mężczyzną kryje się kobieta, która go kocha. Opowiedz o swoich sukcesach. Inspiruj go własnymi słowami.
 3. Wiele kobiet omawia swoje plany na głos, co może zmylić twojego partnera. Mężczyźni tacy jak ten nie są typowi, odzwierciedlają siebie, nie nadają się do tego, aby każdy mógł je zobaczyć, a jedynie podjęta decyzja jest głośno wyrażana. Mężczyźni nie są zirytowani nierozmyślną kobiecą gadatliwością.
 4. Zapewne zauważyliście, że niektórzy mężczyźni w rozmowie skłonni są przerywać rozmówcę, nie myśląc, że może on urazić ostatniego. Jeśli twój partner jest skłonny przeszkodzić ci w środku słowa, użyj jego taktyki. Coś ci się przydarzyło, po czym śmiało to wyrazić.
 5. Waga męska w twojej pierwszej 10 - 15 sekund komunikacji. Na początku ostrożnie cię słucha. Nigdy nie zaczynaj rozmowy z prefaces, przejdź od razu do tematu, podpinając temat rozmówcy.

Co nie może powiedzieć człowiek?

  co człowiek musi powiedzieć
 1. Nie dziel z człowiekiem całego zakresu swoich uczuć na temat czegoś. Przypomnij sobie, że ludzie doświadczają wszystkich swoich uczuć w środku i, znowu, mówią głośno tylko końcowy wynik: "chcę, nie chcę" itd.
 2. Nie wzywaj swojego ukochanego z różnymi imionami zwierząt domowych, kiedy jesteś w miejscu publicznym.
 3. Zapomnij o frazie "Obiecałeś". Zdecyduj, co chcesz powiedzieć. Lepiej mówić bezpośrednio, niż nie jesteś zadowolony.
 4. Nie obrażaj jego hobby, okazuj mu szacunku, przede wszystkim jako osoba.

Z każdym mężczyzną możesz znaleźć punkty kontaktowe. Najważniejsze, aby zrozumieć psychologię komunikacji z mężczyznami.