Ten artykuł jest dla tych, którzy chcą zidentyfikować typ psychologiczny swoich (lub potencjalnie ich) ludzi i znaleźć właściwe podejście do niego. A więc, dowiedzmy się, jaki rodzaj owoców dostałeś i jakie typy ludzi są w ogóle na naszej ziemi.

Rodzaje mężczyzn i ich zachowanie w relacjach

Z pewnością zauważyłeś, że rodzaj twojego zachowania z różnymi mężczyznami jest mniej więcej taki sam. Być może nie było to od razu widoczne, ale zawsze można wyróżnić główne punkty. Pochodzą z twojego wychowania, potrzeb psychologicznych itp. U mężczyzn wszystko jest dokładnie takie samo. By the way, metody ich podboju zależą od rodzaju mężczyzn.

  1. Romantyczny. W okresie bukietu cukierków nie ma takiego człowieka. Może godzinami patrzeć na gwiazdy, rozkoszować się niespodziankami i po raz setny przemyśleć Amelie. Delikatne słowa, delikatne smsy i słodkie bibeloty będą odbierane regularnie i we właściwej ilości. Romantycy są najczęściej uzależnieni od kilku rodzajów kobiet: łagodnych i przewiewnych, niedostępnych (w tym przypadku cała energia będzie odciągać oddechy na bok) i niezależnych kobiet, które mogą uratować go przed takimi laskami jak przybijanie, itp. Bądź ostrożny, pod koniec okresu candy, może to być, że twój człowiek ...
  2. Tyrant. Albo, po prostu, manipulator. Manipulatory wykonuj doskonałą pracę z rolą romansu, z tą różnicą, że chcą zastąpić cały świat, aby bez niego czuł się samotny i bezbronny. Dlaczego on miałby to robić? To bardzo proste. Man manipulator będzie zaangażowany w twoją ulubioną rzecz - moralny gwałt. Jak określić typ męskiego manipulatora trudno jest odpowiedzieć, ponieważ jest on starannie zamaskowany. Niepokojące dzwony: nie lubi wszystkich twoich przyjaciół i znajomych, udowadnia, że ​​nikt cię nie docenia, oprócz niego. Nie ma potrzeby go podbijać, podświadomie wybiera kobiety i tych, którzy nie cenią samych siebie, czyli psychologia ofiary .
  3. Mały synu Jest to także pochodna romansu. Poszukuje kobiet z wyraźnym instynktem macierzyńskim. Jeśli jesteś gotów zająć się mężczyzną przez całe życie, możesz otworzyć uścisk "syna". Od dawna czeka na ciepło i uczucie. Tylko nie zapominaj, że dzieci są kapryśne.
  4. Odwieczny uczeń. Od jego syna wyróżnia go brak macierzyńskiej zależności. Różnorodność romansu, z którą poczujesz się trochę "nie do końca razem". Od sesji do sesji, że tak powiem. Aby go polubić, musisz starannie ukryć wszystkie poważne intencje. Co więcej, prawdopodobnie wkrótce się spełnią.
  5. Pragmatist. O tych mężczyznach niewielu marzy o byciu studentem. Wszyscy naprawdę chcemy romansu. Pragmatyczny człowiek jest skąpy, ale może cię dobrze nakarmić nie gwiazdami z nieba i ogólnie przyzwoicie zarabiać. Możesz go pokonać, jeśli nie jesteś zbyt wysoko w chmurach i możesz rozmawiać na ciekawe tematy.
  6. Jack wszystkich zawodów. Z takim, jak za kamienną ścianą. Jest prosty, ale przez lata najprawdopodobniej zrozumiesz, co jest dla ciebie wygodne i spokojne. Taki człowiek lubi ekonomiczne dziewczyny, ponieważ jego zdaniem role rodzinne powinny być ściśle rozdzielone.
  7. Bogatyr Można go pomylić z gniazdem wszystkich transakcji. Jednak bohater półki nie może być pokonany od pierwszego przypomnienia (mistrz nie musi otrzymywać przypomnień). Nie bohaterskie. Chce ochronić cię przed bardziej globalnymi kataklizmami. W rodzinie typ zachowania męskiego wojownika jest często zbyt bierny. Możesz poczekać na smoka i telewizor. Czasami jednak, jeśli dziewczyna jest zainspirowana, wojownicy stają się prawdziwie delikatni i opiekuńczymi członkami rodziny.
  8. Mentor. Powie ci, co masz robić, a jego opinia powinna być miarodajna. Idealny partner dla niepewnej i miękkiej natury. Rodzaj męskiego mentora często można znaleźć w miłości dwóch osób, które zostały rozdzielone na wiele lat. Taki partner nie jest jak określić typ mężczyzny będą chcieli zmienić dla ciebie swoje zasady. Jednak zainspirujesz go!
  9. Macho. Psychologia tego typu człowieka jest taka, że ​​obok niego z pewnością powinno być pierwsze piękno. Kobieta macho jest czymś w rodzaju obowiązkowego wyposażenia, powinna wyglądać drogo i przyciągać uwagę. Jednocześnie nie jest konieczne, aby człowiek zainwestował jakiekolwiek fundusze w utrzymanie właściwego wizerunku. Tak, i, nawiasem mówiąc, sceny łóżek powinny być spektakularne, być gotowe.
  10. Ulubione. Ten człowiek może być kimkolwiek z powyższych. W rzeczywistości miłość przeważa nad wszystkimi możliwymi wadami równowagi ...