Dzisiaj jest dzień wolny, a może rodzinne wakacje lub po prostu szara jesień lub mroźny zimowy wieczór. Co robić, tak bardzo, że wszyscy razem, żeby się nie nudzić? A może spotkać przyjazną firmę i zobaczyć dobry stary film? W końcu zawód ten będzie do gustu każdemu, trzeba tylko zgodzić się, że będziemy patrzeć. A do tego są całe kolekcje, tutaj na taki wybór najlepszych komedii romantycznych i oferują dziś wygląd.

Najlepsze filmy to komedie

Najlepsze filmy do oglądania rodzin zawsze były uważane za romantyczne i zabawne komedie, jest miejsce na uczucia i nastrój wzrośnie.

Jeśli mówimy o komediach romantycznych produkcji rosyjskiej, to przede wszystkim warto zauważyć, co następuje:

  1. "Kaukaski w niewoli". Wesoły, lśniący film z prawdziwymi przygodami, kaukaskim temperamentem i ulubionymi aktorami z czasów radzieckich.
  2. "Miłość i gołębie". Ten film jest ogólnie klasycznym gatunkiem rosyjskiego kina komediowego. Tylko wirtuozi mogą grać w ten sposób. Jaka jest szczerość, jakie epizody i jaka miłość! Bez względu na to, ile oglądasz ten film, nie robi się nudno.
  3. «Romans biurowy». A ta romantyczna komedia opowiada o złożonej relacji między szefem a podwładnym. Wszakże w czasach sowieckich takie powieści były zakazane, tacy ludzie byli oznaczani jako niemoralni. Ale mimo wszystkich konwencji opisywanego czasu, obraz okazał się prawdziwym arcydziełem, którego nigdy nie zmęczysz oglądaniem.

Zagraniczne komedie romantyczne

Od komedii romantycznych produkowanych w Rosji zwracamy się ku komediom zagranicznym.

  1. "Najlepszy dzień w moim życiu". To jeden z najlepszych romantycznych filmów francuskiego kina. Opowiada historię zakochanej pary, która postanowiła zmienić dzień ślubu w najbardziej niezwykłe wydarzenie w całym swoim życiu.
  2. "Jedna księżycowa noc". A to dość stary amerykański film o tym, jak fajna miłość może zmienić losy ludzi. Bogate piękno ucieka z domu, by spotkać się z narzeczonym. Piękno taty jest bardzo bogatym człowiekiem i nie może tolerować swojego przyszłego zięcia. Ale cała sprawa zmienia jedno nocne spotkanie.

Nowe komedie romantyczne

Nie pozostaje w tyle za gigantami przeszłości, a kino jest nowoczesne. Oto wspaniałe romantyczne taśmy dla dzisiejszej publiczności:

  1. "Trzeci dodatek" W tym niezwykłym filmie, jeden szkodliwy pluszowy miś koliduje z zakochaną parą, budując dla nich różnego rodzaju kłopoty. Mimo, że film opowiada o miłości, spodoba się nie tylko kobietom, ale także silniejszemu seksu. Przecież w tej współczesnej komedii romantycznej, zabawny i zmysłowy spleciony w tak zawiłej grze, że film wygląda na jednym oddechu.
  2. "Miłość w wielkim mieście". Kolejny z nowych najlepszych filmów romantycznych. Opowiada o życiu i przygodach trzech wesołych facetów, którzy podróżują po Ameryce, pracują w dzień i bawią się w nocy, rozmawiają z przyjaciółmi, plotkują o jednym ważnym wydarzeniu, radykalnie zmieniając swoje poglądy.
  3. «4 Święta Bożego Narodzenia». Ta taśma raczej odnosi się do podziału nastoletnich i rodzinnych filmów romantycznych. Opowiada o tym, jak jedna młoda para w jedno Boże Narodzenie najlepsze zagraniczne komedie romantyczne obchodził to już cztery razy.
  4. "Święty Mikołaj dla taty" Również wspaniały film dla nastolatków, w którym jeden z chłopców wcielił się w rolę Świętego Mikołaja, iz tego wyszło ciekawe sytuacje. Pomimo faktu, że tytuł filmu nie zawiera ani jednego słowa o romansie czy miłości, a pierwsze i drugie jest więcej niż wystarczające, tylko przedstawia się trochę w innym świetle.

Ogólnie istnieje niezliczona ilość filmów o miłości i romansie. Są wśród nich filmy o Świętym Walentynku, o kłopotach rodzinnych, o szczęśliwych okazjach i wiele innych. I musisz się zgodzić, lepiej oglądać filmy o miłości niż smutno z powodu jej nieobecności.