Czy znasz taką osobę, która nigdy w życiu nie obejrzy filmu "Ironia losu czy lekka para"? Najprawdopodobniej nie wiesz, skoro takich wyjątkowych ludzi nie można znaleźć w przestrzeniach naszego kraju. To samo można powiedzieć o serii filmów "Jeden w domu". Każdy kanał telewizyjny musi pokazywać te dwa filmy swoim widzom (a czasami nawet więcej niż raz). Ale, prawdę mówiąc, są nie mniej interesujące i ekscytujące noworoczne filmy, ta lista zawiera wiele najlepszych filmów krajowych i zagranicznych.

Oczywiście, trudno powiedzieć, które filmy noworoczne są najlepsze. Każdy widz ma swoje preferencje smakowe i trudno jest wszystkim zadowolić. Co więcej, wszystkie filmy są przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Nadal jednak staramy się stworzyć listę najlepszych noworocznych i świątecznych filmów.

Jak wspomniano powyżej, na tej liście znajduje się film "Ironia of Fate lub Enjoy Your Bath" , a także sequel "The Irony of Fate - 2" .

Ten film to opowieść o tym, jak zwykła wizyta w łaźni z przyjaciółmi i dodatkowy kieliszek mocnego napoju może radykalnie zmienić życie nie tylko głównego bohatera, ale także przypadkowych znajomych.

W kontynuacji tej taśmy z dziećmi głównych bohaterów jest prawie taka sama historia jak z ich rodzicami wiele lat temu.

Taryfa "Nowy Rok". W przeddzień Nowego Roku Andrew kupuje pakiet startowy ze specjalną taryfą świąteczną. W Sylwestra bohater dzwoni losowo wybranym numerem i spotyka dziewczynę, Alenę. Okazuje się, że żyje w innym czasie. Taśma jest poświęcona przygodom młodych ludzi.

"Eat filed!". Bohater filmu chce spotkać Nowy Rok w towarzystwie swojej młodej kochanki. W tym celu wysyła swoją żonę do teściowej i mówi jej, że będzie obchodzić Nowy Rok ze swoim starym przyjacielem (który z kolei jest kochankiem żony bohatera). Gdy się o tym dowie, żona postanawia nie nigdzie jechać, ale mąż nadal prowadzi panią do domu.

Listener. Historia byłego dyrektora generalnego dużej firmy, której nic nie zostało dzięki machinacjom swojej żony i jej kochankowi. Więc bohater trafia do dziwnej rodziny, gdzie musi odgrywać rolę kozła ofiarnego, i dostaje policzek i obraża za złe uczynki innych. I wszystko będzie dobrze, ale w tej rodzinie jest córka, która wyszła za mąż za kochanka, który zabrał swoją firmę od bohatera. Oddanie historii nastąpi w sylwestra pod batutą kurantów.

"Prawdziwa miłość". Film składa się z dziewięciu niepowiązanych historii (na pierwszy rzut oka). Ale w Wigilię okazuje się, że wszystkie te historie są ze sobą ściśle powiązane, aw każdym z nich miłość odgrywa ważną rolę. I nie jest przypadkiem, że bohaterowie krzyżują się w wigilię Bożego Narodzenia.

"Home Alone" (4 części). Ze względu na różne okoliczności młody bohater filmu pozostaje sam na święta. A z małymi dziećmi zawsze jest coś ciekawego. A dorośli nie drzemią i tylko Лучшие новогодние и рождественские фильмы dodają paliwa do ognia (a następnie sami oczyszczają bałagan).

"Święty Mikołaj" (3 części). Czy wierzysz w Świętego Mikołaja? I bohater filmu nie uwierzył, podczas gdy na własnym dachu Santa nie zatrzymał uprzęży. Okoliczności rozwijają się w taki sposób, że drużyna przenosi bohatera na Biegun Północny, gdzie sam musi zostać Świętym Mikołajem. Co więcej, praca ta nie jest tymczasowa, a bohater nie tylko wykonuje obowiązki Mikołaja, ale także konfrontuje się z podstępnymi złoczyńcami.

"Christmas Story". Na podstawie wiodącej historii Charlesa Dickensa z Jimem Carreyem. Obraz jest poświęcony wspomnieniom zła i skąpego starca.

Ponadto najlepsze noworoczne i świąteczne filmy to filmy "To wspaniałe życie", "Noc karnawału", "Intuicja", "Noel", "Francuz", "Święta wymiany" i wiele innych.