Jeśli dramat jest dla ciebie zbyt smutny, a zmysłowość, romans i czułość, cóż, naprawdę chcesz, to romantyczne komedie - idealny gatunek dla ciebie. Nastoletnie romantyczne filmy są dziś u szczytu popularności. Prawdopodobnie jest to podyktowane sztywnym rytmem życia i raczej surowymi warunkami przetrwania.

Najlepsze filmy o miłości

Wśród filmów tego gatunku znajdują się listy o największej gotówce i popularnej. Są też filmy, które nie podlegają czasowi i wiekowi, które chcesz powtórzyć. Wśród takich filmów jest "Ghost" . Według scenariusza młoda i atrakcyjna żona pozostaje wdową i jest w niebezpieczeństwie. Jej mąż zostaje zabity przez złodzieja. Kiedy kobieta znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, mąż nie może przyjść z pomocą, ponieważ jest teraz duchem. Ale miłość jest tak silna, że ​​może zerwać wszystkie granice między światem żywych i umarłych. Aby pomóc Samowi, zjawia się prorokini, która mówi całej żonie i pomaga jej uratować.

Jeden z najlepszych filmów romantycznych nadal uważany jest za obraz "Dirty Dancing" , z tym samym Patrickiem Swayze. Ten film został wydany ponad 20 lat temu, ale wciąż chce być ponownie recenzowany. Młoda i zepsuta dziewczyna z zamożnej rodziny podczas letnich wakacji poznaje świat, o którym nawet nie wiedziała. W jej świecie nie ma ubóstwa i problemów, ale nie ma też namiętnych tańców i gorących uczuć. Jest z takim życiem, z którym się spotyka. Tańce pozwalają dziewczynce odkryć całkowicie niesamowite i nowe emocje.

"Dziennik pamięci". Ten obraz jest wart oglądania razem, ponieważ ujawnia nie tylko czułe uczucia i pokazuje prawdziwą miłość. To zdjęcie jest w pewnym sensie odą oddania i troski o najbliższych. Działania rozpoczynają się w domu spokojnej starości, gdzie starszy pan czyta dziennik, w którym romantyczna historia miłosna jest opisana sąsiadom. Stopniowo przesuwa się środek obrazu, a widz ogląda delikatną i poruszającą historię dwóch kochanków. Los ich oddziela, ale po chwili znów pozwala się spotkać i zrozumieć, że uczucia nie wyblakły.

Nowe pod każdym względem filmy romantyczne to obraz "Amelie" . To nie tylko historia miłosna i poszukiwanie dywanu. W filmie ludzkie radości i małe sekrety są bardzo subtelne. W rzeczywistości jest to opowieść o niezwykłej dziewczynie, której udaje się zachować dziecięcą spontaniczność i okazję cieszyć się drobiazgami. Wszystko, co dzieje się w twoim życiu, jest ściśle ze sobą powiązane, chociaż jeszcze tego nie wiesz.

Nowe romantyczne filmy

Filmy o walentynkach są szczególnie popularne wśród młodzieży. Jeśli chcesz spędzić przytulny wieczór z ukochaną osobą, oglądanie zdjęcia o tej samej nazwie będzie bardzo przydatne. Obrazek nie powie nic nowego, ale jeszcze raz upewni się, że prawdziwa miłość istnieje.

Najlepsze romantyczne filmy niekoniecznie są usuwane w latach 90. Nowoczesne kino oferuje bardzo udane zdjęcia wysokiej jakości. Gatunek romantycznej komedii jest popularny w Rosji.

A więc "Kopciuszek" w wykonaniu Christiny Asmus jest po prostu wspaniały. W tym przypadku jest to prowincjał, który zdecydował się podbić Moskwę. W ciągu dnia pracuje w bogatej rodzinie, a wieczorem siedzi w podręcznikach i marzy o wielkiej i czystej miłości. Z idolem życia jako artysta nowe romantyczne filmy Nawet nie marzy o spotkaniu z Aleksiejem Korolewiczem, ale na horyzoncie pojawiła się drobna i iluzoryczna szansa ...

Aby upewnić się, że w Rosji można kręcić romantyczne komedie, nie możemy pominąć zdjęcia "Mój Guy Angel" . We współczesnym świecie bardzo trudno jest na chwilę zatrzymać się i uwierzyć w cud, ponieważ wszystkie te cuda przyjmujemy za szarlatanerię lub próby uciszenia czujności. I pojawienie się anioła i nie można w ogóle uwierzyć. Ale uczennica Sasza miała szczęście iw swoim życiu pojawił się anioł Serafin, który próbuje jej pokazać, że nie wszystko w tym życiu jest pomalowane na czarno. Uwierz aniołowi, jak możesz. I zakochać się w tym?