Zbliża się Halloween, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jaki obraz wybierzesz, aby uczcić to święto. Możesz uzupełnić kostium maską, która nie tylko ukryje Twoją twarz, ale także wyeliminuje potrzebę wykonania określonego makijażu.

Kto ubiera się na Halloween?

Znajomy dla nas z filmów i opowieści o postaciach, odpowiedni na nocny przymus, dużo. Szczególnie popularne są takie stroje na Halloween, takie jak czarownice, wampiry, mumie i inne złe duchy. Ponadto popularna wersja - jeden z bohaterów "Transformers", "Harry Potter" lub "Alicja w Krainie Czarów". Wybierając ciebie, ale zgodnie z tradycjami świątecznymi, lepiej jest zrealizować wizerunek jakiegoś znajomego potwora.

W sklepach znajduje się duży wybór masek na tę noc, można łatwo wybrać potwora samemu sobie. Ale jeszcze bardziej interesujące jest stworzenie maski na Halloween własnymi rękami. Najłatwiej jest wyciąć maskę z kartonu, zrobić otwory na oczy, założyć gumkę i narysować straszną twarz. Bardziej interesujące będzie spojrzenie na maskę z gazet i kleju. Aby to zrobić, weź napełniony balon i przykryj nim połowę gazet przy użyciu PVA. Gdy gazety są całkowicie suche, opuść kulę, a na wynikowej masce rozcnij oczy. "Twarz" może również rysować wszystko za pomocą gwaszu lub farb akrylowych. Do dekoracji można zastosować cekiny, cyrkonie, dodatkowe elementy, na przykład wąsy lub uszy.

Zapraszam do fantazjowania i eksperymentowania z improwizowanymi materiałami, a wtedy nie będzie mowy o tym, jak zrobić maskę na Halloween. Im jaśniejszy jest twój obraz, tym lepiej, więc nie bój się przesadzać z kolorem. Ponadto możesz narysować maskę bezpośrednio na twarzy, używając specjalnego zestawu makijażu wodnego. Kostiumy na Halloween Farby te są zaprojektowane specjalnie dla rysunków na skórze twarzy i są całkowicie nieszkodliwe. Wadą tego wzoru może być jego kruchość, jeśli pomieszczenie jest gorące, obraz szybko się rozprzestrzenia z powodu potu na jego twarzy. Ponadto, pod koniec uroczystości, całe to "piękno" będzie musiało zostać zmyte.

Nocny Sabat w wigilię tego święta jest doskonałą okazją do dobrej zabawy z przyjaciółmi, wyrażenia siebie w nowej roli i stworzenia własnej unikalnej mistycznej istoty. Suknie wykonane własnoręcznie, zawsze korzystnie różnią się od tych, które można kupić w sklepach, co oznacza, że ​​z pewnością staniesz się gwiazdą tego wieczoru.