Stolik do herbaty nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, ale pomaga także stworzyć przytulny kącik w domu, w którym czujesz się komfortowo i komfortowo. Po usadowieniu się przy takim stole możesz usiąść z przyjaciółmi przy filiżance herbaty lub możesz popracować, instalując na nim laptopa.

Istnieje ogromna liczba opcji na nowoczesne stoły do ​​herbaty, są one wykonane w różnych kształtach, rozmiarach i co najważniejsze - z różnych materiałów.

Który stolik do wyboru?

Każde pomieszczenie ozdobi małą herbatę drewniany stół niezależnie od stylu, w jakim został zaprojektowany. Naturalne drewno, piękny, klasyczny materiał dekoracyjny, który jest w harmonii z każdym umeblowaniem i wystrojem wnętrz.

Drewniane stoły wyglądają świetnie włoski styl Wykonane są z giętymi nogami, ozdobionymi rzeźbą i wkładką. Jednocześnie wykorzystuje się drzewo cennych, drogich ras, stół ten wygląda luksusowo i zwraca na siebie uwagę.

stolik do herbaty1stolik do herbaty2stolik do herbaty3

Małe okrągłe stoły herbaty wyglądają niezwykle uroczo - są szczególnie wygodne, ponieważ nie mają żadnych naroży. Niedawno stoły z okrągłymi i owalnymi blatami są bardzo poszukiwane.

herbaciany stół4stolik do herbaty5tea table6

Oczywiście kute stoły do ​​herbaty są ciekawe - są w większości ręcznie robione, idealnie pasują do klasycznego i awangardowego, nowoczesnego wzornictwa. Blat może być wykonany z dowolnego materiału: szkła, drewna, naturalnego lub sztucznego kamienia. Ta tabela wygląda bardzo oryginalnie i ekskluzywnie, jest ucieleśnieniem niezawodności i praktyczności.

stolik do herbaty7stolik do herbaty8stolik do herbaty9

Składany stolik do herbaty jest bardzo wygodny i odpowiedni w codziennym życiu, może być używany w razie potrzeby, szybko go rozprowadza, organizuje herbatę dla rodziny lub dla gości, którzy nagle się pojawiają. Po złożeniu wygodnie jest zabrać go ze sobą na wieś, piknik, na wycieczkę.

stolik do herbaty10stolik do herbaty11stolik do herbaty12